Özellikle erkekler sorum size acil yardım?

Yurtdisindan yabancı bır cocukla konusmaya basladik ve onun ıcın hıc kullanmadığım bir app indirdim mesajlaşma goruntulu arama app i.. Ama yazmıyo sizce son gorulmem degısmese birkac gun oncede kalırsa mı merak eder beni yazmak ister yoksa gırıp kendimi gozune sokarsam mk yazmak ister? Çocuk yabancı buarada

0|1
110

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye yi yiyip bitirdiniz de sıra yabanxılara mı geldi? Nerede ise kapı komşusuna bile srlam vetmeyen sözde okumuş sosyal insanım sevgili yapacak mış yabancı biri ile. Bu mu yani?

1|0
    0|0
    • Ne munasebet ciddi bıseyler hıssedıyorum ikımız de aynı bolum farklı unıversıtelerdeyız

• Dediğim gibi hep zora koşuyor imkânsız hedefler seçiyorsunuz ve fiyasko. Gerçekten mesafeleri aşabilecek misiniz? Onların kültürü, aşk ve kadına bakışı seni ne kadar tatmin edecek? Bu kadar güçlü ve kararlı olabilwcwkmisin? Şimdiye kadar kaç erkek arkadaşın oldu ve kaç gün sürdü ve adı aşk olan varmıydı? One ne verebileceksin hazırmısın buna?

• Acıkcası kulturlerımız cok farkli farkındayım ama duyguların her seyin ustunde olduguna inanıyorum ona zamanla kendı kultur ve deger yargılarımı anlatırım aynı sekılde onu da anlamak icin gayret gosterırım ama oncelikle bıraz birbirimize baglanmalıyız konuşmalıyız tavsiyeniz var mi

En İyi Kız Görüşü

• Bilemedim sanki seni pek umursamiyor gibi 😕 bu arada çocuk nereli?

0|0
    0|0
    • Paraguay

• Pekı sence Erzurum Paraguay cok mı imkansız

• Arada baya bir fark var tabi ama sadece o sorun değil ki daha önemlisi sana karşı ilgi duyuyorum / umursuyormu bunu sorgulamalisin bunu anlatmaya çalışıyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

09
  • Girip kendini gözüne sok derim. Aranızda ki muhabbet seyrek ise biraz ilgi göster umut ver çocuğa. Sonra ki seferlerde o yazmaya devam etmiyosa boş ver, üzer seni.

0|0
    0|0
  • Sorunuzu tam genel olarak anlayamadim.
    Lütfen tekrar edermisiniiz.

0|0
    0|0
  • Yurtdışına açılmış millet sanalda işi ilerletmişler :D

0|0
    0|0
  • Çok deger verdiysen götü kalkmıstır tınlamıyordur :D

0|0
    0|0
  • ahh canım kıyamam sana. :D

0|0
    0|0
    • Dalga gecmesek?

• Dalga geçmedim aslında şakalaştım. Bunu hepimiz yapıyoruz. İletişim çağının getirdiği bir şey bu. Özlenmek ve merak edilmek isteniyoruz ve bunu acaba son görülme uzarsa beni merak eder mi diye yapıyoruz. Bence sen en güzeli böyle takılı kalacağına mesaj yaz ya da aç konuş What kind of foot you are , Brother? :D de ortaya çıksın

• Ama genelde ben yazıyorum ve dedigin gibi benı merak etmesini istiyorum.. Ama yazsam da zaten baska bısey yazarım :D

• Umarım başka derdin olmaz :D

0|0
    0|0
    • Ya cidden asık oldum surekli onunla konusmak ıstıyorum lutfen akıl verin bı erkek olarak kaybolmam daha mı ıyı olur

• Merak eden her türlü eder. Kasmayın diyorum işte :)

• Üzdü bu yorum..

• Seni tinlamiya sevse anla hani

0|0
    0|0
  • off saçmalaık resmen

0|0
    0|0

• Napican yabancı adamı te allahım

0|0
    0|0
    • Kalbi sıcacık bırı tıpı ortalama hatta altında belkı ama ben cok etkilendim. Kararımı sorgulamaktan cok keske soruma cevap verip su kardeşinize yardımcı olsanız

• Boş işlerle uğraşıyorsun demedi deme kararını sorgulamiyorum kendi görüşüm bu benden sana tavsiye

• Bos iş mı turk bırını sevseydim tavsiye verecektınız ama sımdı gereksiz diyorsunuz yapmayın ya :(

Benzer Benceler

Yükleniyor...