Rakibiniz çok olduğu için hoşlandığınız kızdan uzak durur musunuz? Soğur musunuz, suçlu mu olur?

Rakibiniz çok olduğu için hoşlandığınız kızdan uzak durur musunuz? Suçu onda mı görürsünüz? Kız sadece gülüyor arkadaşça davranıuot yinede suçlu mu olur, etrafta onunla ilgilenen birileri varsa nasıl davranırsınz? Soğur musunuz ondan?
Güncellemeler:
+++++1?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk başta soğumaz hırs yaparım. Baktım bu kızın bir boktan anladığı yok tam bir odun yapcak bişey yok hiç kasmam hatta o saatten sonra tanımam bile. Sen o çocuğa diğerlerinden farksız davranıyorsan oda sana öyle davransın bir zahmet hakkıdır yani artık.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • Herkese mavi boncuk dağıtıyorsan mesafeli durur tabi sağlam bir karaktere sahipse.

1|0
    0|0
    • Hepsi arkadaşlarım sonuçta bende ona göre güleryüzlü davranıyorum sadece aslında

• Haklısın bu daldan dala konma olayı yıkıyor insanı istiyorsan gel adam gibi söyle bilelim şekilden şekile girmeye gerek yok yani dimi, ben hiçbi hareketten hoşlanıyo diyemiyorum çünkü emin olmadan ne yapabilirim ki

• siz onu sormaya utaniyorsaniz, yatakta ne yapacaksiniz? :-)

• Böyle bir kız arkadaşım oldu. 3 ay kadar sürdü. Ben hiç bir zaman problem etmedim sonuçta onun özel hayatıydı. Ancak bu durum bazen ilişkiyi etkiliyordu. Kimseyi değiştirmek istemediğim için son vermiştim.

1|0
    0|0
  • Hayir, beni seveni sayani tercih ederim, rakip önemli degil, önemli olan anlasabilmek ve sevebilmek.

1|0
    0|0
  • kızım hem rakip demişsin hemde arkadaşlarım demişssin belliki sende milleti yedekliyosun. sizin gibilerden Allah korusun

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...