Çöpçatanlıkta iyi olan arkadaşları buraya alalım lüttfen :D ACİL?

Arkadaşlar bugün üniden hoşlandığım kişiyle tesadüfen boş bir vakitte denk geldik. Beni kahve içmeye davet etti ve kabul ettim, gittik. Ve davet edişi falan sanki hazır bu anı bekliyormuş gibiydi. Genelde havadan sudan konuştuk. Şimdi durum şu, ben onu üniye ilk başladığımdan beri senelerdir uzaktan tanıyorum ve hoşlanıyodum zaten, fakat o bunun farkında değildi. Daha bu dönem yeni tanıştık resmi olarak. Tanıştıktan sonra sosyal medyada ilk ben takip ettim, sonra o da diğer yerlerden ekledi. Sık sık fotolarımı da beğeniyor.

Bence o da hoşlanıyor gibi. Ama telefon numaram olduğu halde hiç mesaj, whatsapptan falan yazmıyor. Yani istese samimi olmaya çalışır, daha çok muhabbet kurar. Tam anlayamıyorum sizce ne yapmaya çalışıyor olabilir, hoşlandığını nasıl anlarım? bir de ne yaparsam bu kendiliğinden daha fazla benimle ilgilenmeye başlar? Sürekli aklına geleyim yavaş yavaş benden hoşlanmaya başlasın istiyorum. Çünkü saçma sapan ilişkiler geçti başımdan tekrar incitilmekten korkuyorum. Ne yapmam lazım niyetimin ciddi olduğunu anlaması için?

0|0
17

En İyi Kız Görüşü

• Çok sık yazma derim ben sana çünkü bir süre sonra senin yazmalarına alışacaktır ve yazmayınca noldu buna diye düşünür bence ama sosyal medyada fotoğraflarımı beğeniyo dediğine göre farklı yerlerde farklı kıyafetlerle falan fotoğraflar çekin ve instaya sık sık at ne zaman girse görsün belkide gördükçe yazmaya başlar ama sakın aşık izlenimi verme yazıyım derken öff buda dünden hazırmış triplerine girer

1|0
    0|0
    • Sorun da o işte, yazışmıyoruz ki :D bugün tamamen tesadüfen karşılaşıp gittik ama dünden hazır gibi bir hali vardı pat diye söyledi (ki ben kahve içmeye davet etmesini çok istemiştim içimden, oldu da). Ama yazmıyo whatsapptan, yazdıklarında da iş güç dışında bişeyden konuşmadık hiç şimdiye kadar. Niye yazmıyo bu çocuk çıldırıcam! :D

• eğer yazıp sormanı kaldıracak bir olgunluktaysa dün dediklerinde ciddimiydin gibi bir konuya değin bence:)

En İyi Erkek Görüşü

• Seven kisi sizi heryerden takip edebilir.
    sizden hoslansa WhattApp, den espiriler yapar, sakalar yapar, yakinlik ve sevgisini gösterir, ama onun size yakin davranmasini ve ilgilenmesini bekleyin.
    Yani buda bir erkege sans vermek gibi birsey, Eger adim atip size sevgisini göstermiyorsa, onun istedigi sadedece eglenmektir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

06
  • senin mesaj atmanı bekliyor naz yapıyor ve inat meselesi senin mesaj atmanı bekliyor mesaj atıp atmaman sana kalmış bir durum

0|0
    0|0
  • Yuva yapmak çok sevap ona göre 😂😂 hiç anlamam Malesef 😢😢

0|0
    0|0
  • o vatandas isi agirdan almayi seviyor sutten agzi yanmis belli

0|0
    0|0
  • Hehey ates bacayi sarmış :D

1|0
    0|0
  • Korkup kaçmandan korkuyordur