Kızlar, DURUM KARIŞIK MORALİM BOZUK?

kızlar bana yardım edin bir fikir verin ne yapmalıyım sevdiğim bir çocukla ilk kez beraber oldum sonra terk etti beni :( sonra biri ile tanıştım evlenmek için konuyu açtığımda sorun değil dedi ama bana sahip olmak istedi yani o yüzden sorun değil demiş kullanıp atmak için şimdi görücü usulü bir çocukla tanıştım o kadar korkuyorum ki konuyu nasıl açsam die yalan söyleyip onun vebaline de girmek istemiyorum çünkü çok efendi bir çocuk hayatımda ilk defa öyle bir çocuk gördüm desem yeri var ne yapmam gerekiyo anlatayım mı anlatmayım mı yardım edin korkuyorum anlatırsam adımın çıkmasından korkuyorum :(

0|0
2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Once bir nabiz yokla

0|0
    0|0
    • nabız yoklamaya zaman bırakmayacak gibiler 1 hafta zaman verdiler çocuk çok sevdim seni diyo kanım ısındı diyo çiçekler alıyo yemeğe götürüyo ama bilmiyorum 1 haftada nasıl yoklarım ki

• En kisa zamanda umarim takmayan biridir benim iliski yasamasamda kazaya ugradim diyelim senin gibi korkuyorum anlayabiliyorum seni

• anlamana sevindim erkek milleti kazaya kurban gittiğini anlamaz gözünü korkutmayım ama işte erkek milleti anlamadığı için mamusu kadına yüklemişler ya

• anlatma. bul bir şekilde yolunu. geçmişi anlatmak zorunda değilsin. emin ol o da yapmıştır. yapmayan erkek çok çok az.

0|0
    0|0
    • evet bu durumu bende biliyorum anlatmama ama elime yüzüme bulaştırırım ben öyle şeyleri bir yolunu bulunca

Benzer Benceler

Yükleniyor...