Bir erkeğin ilgisi nasıl çekilir?

Cidden merak ediyorum bakış giyiniş koku makyaj neler ilginizi çekiyor.. nasıl etkileniyorsunuz cıvık ve şımarık kızlar mı yoksa sakin sıkıcı kızlarmı?

0|0
322

En İyi Erkek Görüşü

• Ağır olacak oturmayı kalkmayı bılecek yerıne gore gülecek mesela bn derı ceket gıyen kızlardan hoşlanrm kı çok cekıcı oluyolar ağır oluyolar fazla makyaş yok entel şeyler yok pırzık her neyse ışte ondan en fazla bı tane bazı kızlar var kokune kadar vuruyo anladnz demı ha ondan snra boyle ha bıre saçma sapan sorular sormyck kıme bakıyon bana yaln soykemıyosn demı iişte bnı sevıyosn demı faln falan boyle konular erkeklerı sıkar bana gore yanı o çocuk sana sadece bı kere cevap verıyosa yeterlidr on defa aynı şeyı söylemene gerek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes sakin der sakinden sıkılırlar ama cıvık şımarığı aklı başında hiçbir erkek sevmez mak. kolay elde ederim deyip yürürler. Neşeli ama sakin kıvamını tutturmak gerek aslında

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

221
  • Bu bence karakter meselesi. Sapyoseksuellik diye bir şey var mesela. Kişinin fikirlerden düşüncelerden etkilenmesi demek. Dış görünüş onu etkilemez.

Bence, ilk baş akıllı olmalı. Bakımlı olmalı ve karakteri düzgün olmalı.

2|0
    0|0
  • sakin derken sıkıcı dememelisin kız dediğin ağır başlı olur, başı önünde olur, öyle birsürü erkeğin olduğu ortamlarda sürekli konuşupta afedersin o. rospular gibi gülen kızlardan bir b. k olmaz!

0|0
    0|0
  • Amaç dikkat çekmek ise. Dekolte Boyalı saçlar. Açık kıyafetler bitti.

Ama şimdi ilgi diyorsun değişir. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

0|0
    0|0
  • Kaçamak bakışlar ve başka erkeklerle samimi olmayan

0|0
    0|0
    • bitek snlemi olck

• ya saçmalama erkek kankası olmıcakmı hiç

• @Avrilavigne3 olmiyacak erkekle kız değil knka konuşamazlar bile

• kişiye gçre değişir. Güzel uyumlu ve vucuduna uygun gıyınen ilgi alanı daha geniş byanlara dse sempayık buluyorum

0|0
    0|0
  • Lanet olsun millet dikkatini cekmeye calisanlarin farkina varmiyor biz hala sap

0|0
    0|0
  • Bakımlı, ne konuştuğunu bilen, ağırbaşlı, tatlı dilli, güzel fiziği ve yüzü olan kızlar ilgi çeker..

0|0
    0|0
  • Ona etki edemezsin eğer aradığın aşksa. Aşk, kimyasal bir şeydir

0|0
    0|0
  • Cıvık şımarık hoş olmuyor tabi bir gülüş 😊 bile yetiyor bazen

0|0
    0|0
  • ya bence mesela hanımefendi gibi durdun öylece, hiç sıkılmam zaten ben havaya felan bakarız yani ;)

0|0
    0|0
  • Ciddi olacak, olgun düşünecek fizik sonra gelir.

0|0
    0|0
  • niye sadece olumsuzlardan örnek veriyorsun :D

0|0
    0|0
  • Teşebbüs ederek ona bakabilirsin

0|0
    0|0
  • konuşmakla görünümle hareketlerle tabiki

0|0
    0|0
  • benim ilgimi çeekmessiniz artık :(