Genelde bakışmalarla hoşlandıldığını sanarız ama bana hangi kız bakarsa baksın farklı algılıyorum siz ne diyosunuz?

arkdaşlar ben bakışmaları hoşlantıdan ziyade farklı bir yerlere çekiyorum mesela bir tuzak gibi görüyorum o yüzden hiç bir kıza bakmıyorum artık bana tuzak gibi geliyo o bakışmalar gülümseyen oluyo ama srıf yinede kızlardan çok uzak duruyorum buna rağmen görüşlerinizi bekliyorum?

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

01
  • Aga aynı fikirdeyim :D

0|0
    0|0
    • öylel aga bırakın bakmayı felan onların hepsi hikaye hoşlanmakmış felan yalan onlar sadece EGO ları TATmin olur

• Aynen bir sene önce Akrabaların düğününe gittim Orda bir Kız Çok acayip bakıp duruyodu Gözgöze 4 5 saniye falan geldik Ogün Ona Aşık Oldum Galib a sonra Ben Araştırdım Buldum Bu kızı Söyledim falan Ben aşka inanmiyom felan Yalancı erkekler Hepsi aynı felan ayak yapıyo bu olaydan Sonra Bakışmamaya dikkat ediyorum bende. s

• aynen kardeşim bende inanmıyorum başıma gelmedi ama arkdaşlarımın başına geldi o yüzden biliyorum kızların amacı sadece egolarını tatmin etmek hepsi sahtekar benim gözümde iğrenç mahluklar

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...