37 -40yaş bu yastaki erkekler neden sorunlu (bekar) olanlarini kasdediyorum?

Neden psklojileri bozuk arizalilar. ya hepsimi benimi bulur. boyle gordukce evlenmek imkansiz geliyo. ya da sorunlu kacta olsa sorunludur dimi?

0|2
031

En İyi Erkek Görüşü

• Tip öncelikli gelebilir ama kalbini ruhunu tanımaya çalışmak daha önemlidir.

Düzenli işi varmı? Sosyal ilişkileri nasıl? Çevredeki genel saygınlığı nedir? Babası ve aile yapısı davranışları nasıl (Babası ailesine şiddet uyguluyormu)?
    Bakışları gülüşü gerçek mi (gözlerine bak)?

Bu şekilde genel incelemeler yap sonra samimiyet kurmaya çalış, zaten biz erkekler kızlara çabuk tav oluruz. Aşk zamanla başlar gider önemli olan ilk aşamada iyi değerlendirmek ve yanılmamak. Kendini de hemen kaptırma. Kısmet Sabır Zaman ve mutlu son bunada inan her zaman.

1|0
    0|0
    • Babasi ailesine siddet uyguluyomu?👍Bu onmli evet ama bunu soyleyn biri bnce? bunla ilgili bana dm atarsan ordan konusalim lutfen cok isterm senle konusmayi.

• Dm atamıyorum gizli kullanıcı olduğunuz için ama isterseniz yazışabiliriz

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

030
  • sosyal bir deney yapma imkanımı buldunuz bende yaş olarak o katagorideyim hiç evlenmedim kadere iman ediyorum hayatı ailemi işimi ve kendimi çok seviyorum siz belkide fizyolojik yaşı ile aklı yaşı denk olmayan ya da hayatı yakalayamayan arkadaslar üzerinde bir deney yaptınız. genelleme gercekten abes olmuş

1|0
    0|0
    • Bende kadere iman ediyorum.😊 Cok sukur. iyiki kader var iyiki Allah var. sizin bu soylediklerinize bakarsak sorunlu biri olmadniz belli. ama yinede bir iki kere konusmayinca anlasilmiyo insanlar? saygilar👏👍

• tekrar deneyin galiba açtım mesajı

• konuşuyorduk kayboldun birden

• Hepsi seni bulmuyor sen seçiyorsun. Demek ki daha akıllı ve seçici olmalı, daha dikkâtli davranmalısınız. Unutmayın ki kimse size istemediğiniz, evet demediğiniz şeyi yapamaz... Takip ederseniz konuşur dertleşiriz olur mu?

0|0
    0|0
  • Neden imkansiz evlenmeniz?
    Peki benimle evlenirmisiniz?
    :-)

1|0
    0|0
  • Yaşla alakası yok.. Şahsen 21'den 37'ye kadar farklı yaşlarda birçok kişiyle çıktım, sorunlu tipler her yaşta aynı sayıda var..
    Bu sadece benim şanssızlığım da değil.. Etrafa bakıyorum, evli olanların buldukları benim rastladıklarımdan daha beter..
    Yani kimsenin "iyiyi" bulabildiği yok.. Herkes bulduğu kötüye razı olmuş işte..
    Veya kötü olduğunu imzayı attıktan sonra fark etmiş.. Geç olmuş..
    Açıkçası artık iyiyi bulma ümidim pek yok..
    Azıcık aklı başında biri denk gelse, fazlasını aramayacağım.. Ama yok..
    Elalem deliye hasret, biz akıllıya.. :/

2|0
    0|0
  • dogru birini bulmadan karar veriyorsun
    sen biraz kendine bakmalısın. yani herşey tipte değil
    ayrıca dediklerin hemen her yaş grubu icin öyle

0|0
    0|0
  • halen bekarmısın kesin bakıresindirde gecikince öyle olur secici olursun işte

1|0
    0|0
  • abla valla adam 40 yıldır bişey yapmamış anlarsınya hani artık o bir zamandan sonra beyinciğe vuruyor.

0|0
    0|0
  • tecrubeme dayanarak soyluyorum... sizin ysiniza gore sizin kiymetinizi bilecek yas kriteri artik 50 ve ustu...40lik adam tabiki kisa devre yapacak... onun tedavisi 25 likte

0|0
    0|0
    • Siz kisa devre yapmis oluyorsnz cunku yas 50.25 lik kiz sizi napsin. karsi tarafa saldirmak kolayda en zoru ôzelestiri yapmak bakiyorumda yorumlara hepiniz bundan yoksunuz. iste oyuzden sorunlusnz.

• kafalara bak hele gercekle yuzlestireyim ben hemen sizi yasim 50---- 4-5 yildr ayni kizla beraberim ve su an o 30 yasinda,, basladigimizda 45 e 25 di... ve herkes hayatindan memnun.. ask bu siz anlayamazsiniz... demekki sizineyapsin olmuyormus---o adamina gore degisir... benim mutlu ettigim kadinlar ortada belli yani...30 luk vatandas ayni sekilde ayni hiss ve hazzi veremiyorki ben tercih ediliyorum... olgunluk onemlidir... anlarsiniz yakinda

• sorunlu derken neyi kast ediyorsunuz? tamam belli bir yaştan sonra kızı erkeği daha seçici oluyor bu gerçek...

0|0
    0|0
  • Akşam pazarı gibi bişey sonuçta, o yaşa kadar bekar kalmasının bir sebebi olmalı :)

0|0
    0|0
  • O yasa gelmedik daha :) ama secici olurlar diye biliyorm

0|0
    0|0
  • evlenmek istiyor ama evlenemiyor o yüzden üzerlerine gitmeyin onların

0|0
    0|0
  • piskolojileri bozuk değil, artık akıllanmış yaştalar,,

0|0
    0|0
  • Bende sorunluyum bende bekarım bu model böyle

1|0
    0|0
    • Bnde onu diyorumya bu modeller hep boyle ben nasil evlimicem bunlar boyleyken;(((

• Evlenecek olan bizim kadar kırık olmalı

• Sankim kendi çıtır ve sorunsuz cık cık cık :/

0|0
    0|0
  • Sorun arayan sorunlu bulur maalesef.

0|0
    0|0
  • normal olsalar bekar olmazlardı

0|1
    0|0
  • Yani 😆 yaşla alakası yok

0|0
    0|0
  • Yalnız oldukları için.

0|0
    0|0
  • Sorunlu derken

0|0
    0|0
  • evlenelim ben 26 yaşındayım.

0|0
    0|0
  • Genc bul

0|0
    0|0
  • daha küçük yaştakiler dene bide sende :)

0|0
    0|0
  • seçici olmak sorunsa evet :)

0|0
    0|0
  • Genç tercih et

0|0
    0|0
    • Heh iste bu👍Bn de ôyle yapiorum ama busefer onlar bni istemio. yok evlenince cocuk olmasmis falan filan...

• Yoo ben isterdim seni

• Öyle miymiş..

0|0
    0|0
  • Sıkıntı sende olmasın 😊

0|0
    0|0
  • Genç erkek iste sende çok genç değilde yani, belli bir yaştan sonra kafayı kırabiliyo kimisi öylelerine denk gelmişsindir sende

0|0
    0|0
  • neye göre sorunlular

0|0
    0|0
    • Ôzguvensiz komleksli. sen ona iyi bisi desen bile o bunu hakaret anlar. busefer sende ya bndemi bisi var dersin deli eder seni anliycan

• abla be sende çok geçe kalmışsın asds

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...