Birine açılıcam tercih ettiğim yol doğru mu?

biriyle tanışmak istiyorum çocuk hoşuma gidiyor ama son zamanlarda denk gelmiyorum onla. Arkadaşlarıyla denk geliyorum ve artık beklemekte istemediğim için arkadaşından numarasını istiycem fakat arkadaşı çocuğun numarasını vermezse ne yapabilirim yani orda duruşumu bozmamam lazım anlatamadım sanki ama yine de bir yardımcı olmaya çalışsanız çok sevinirim

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• Telefon numarasi sart mi. Sosyal medyadan ulasmayi dene once bir

1|0
    0|0
    • yok kapatmış hesaplarını onları da araştırdım

• Himm o zman telwfon numarasini istemelisin ama illaki arkadasi verecektir

• ay inşallah teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Bence direk çocukla temasa geç. Başkalarını karıştırma

1|0
    0|0
    • bende öyle istiyodum ama denk gelmiyoruz 2 haftadan beri daha fazla uzatmak istemediğimden arkadaşından alıcam sanırım

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

24
  • Bence önce arkadaşıyla muhabbet kurup güzel kankaya bağla.

1|0
    0|0
  • Arkadaşının numarasını vermiceğini zannetmiyorum verir

1|0
    0|0
    • hadi diyelimki hayır veremem ya da vermiycem dedi o zaman ben napıyım yani çocuğu kesin arar kız numaranı istedi falan diye de ben o çocuğa karşı ilgimi belli etmek istiyorum en azından arkadaşı anlasın ona hemen anlatır zaten

• ay teşekkür ettim inşallah yarın denk geliriz de bir sonuca bağlanır

• rica amin :D

• Ya ortak bir sebep üret onunla ilgili numarasını çaktırmadan alabileceğin bir sebep ona şu konuda danışmam lazım gibisinden o Zaman fazla üstüne düşmezler arkadaşları verirler

1|0
    0|0
  • istemeninde usüllleri var

1|0
    0|0
    • bu ne demek şimdi benim isteme şeklim yanlış mı demek istedin?

• yanlış demedim,, araya bir bahane koyarak isteyebilirsin , demek istedim ( ne ters hatunmuş )

• ha tamam sgsfds yok ters bişey anlamadım sadece fikir almaya çalışıyorum yani

• Kendisinden almaya çalış

1|0
    0|0
  • Arkadasından numarasını isteme zaten direkt numara isteme hakkında yanlış düşünür benden söylemesi

1|0
    0|0
    • başka ne yapabilirim peki denk gelsek gidip konuşucam ama olmuyo saatler uymuyo yani

• yani üniversite misin diye sordun ya onun için dedim

• Evet ben öyleyim ya seni de öyle sandm ders saatleri uyuşmuyor olabilir aynı sınıfta değilseniz hani

Benzer Benceler

Yükleniyor...