LÜTFEN YARDIM EDİN?

Arkadaşlar siz bu kız liseli demeden önce evet liseli olmama rağmen bu hesabı açtım çünkü tek çaremdi, sizlerde lisedeydiniz ve belki lisedesiniz o yüzden empati kurun ve spam yapmak yerine sadece yardım etmeye çalışın. Klasik bir hikaye çirkin bir kız popüler çocuğa aşık olur tek fark benim sevdiğim çocuğun da pek fazla yakışıklı olmaması ama tatlı ve okulda popüler bir çocuk. Ama popülerliğinin kaynağı takıldığı kişiler, parası veya boş şeyler değil onun başarıları. Ama benim önüme geçen engelde bu. Her tenefüs basketbol oynuyor ve de en iyisi ama basketbol oynamadığı bir saniye omadığı için onunla tanışma imkanım bile olmuyor. Gidip sende oyna demeyin çünkü o ve bir sürü erkek beraber oynuyor ve onun yakın erkek arkadaşları benden pek haz etmiyor tek bir avantajım var o da hiçbir kızla takılmıyor. Sadece o ve basketbol. Yalvarırım yardım edin çocuğun üstüne bile düşmeyi denedim ama olmuyor.

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• sizde erkek popüler oldumu altına yatmaya meraklısınız hemen ya yazık kız olun biraz her popüler olana versen ver ver bitmez ne biçim bir nesil buyuyor ya anlamadım ki senin derdin ne biliyonmu kimse seni umursamıyor okulda yalnızsın eğer popüler dediğin bu tipe takılırsan birileri seni tanıyacak yazık biraz özgüvenin olsun

0|0
    0|0
    • Popüler olması umrumda değil, okulumuzda büyük değil ve bende ezik bir tip değilim böyle önyargılı yaklaşmanda hoş değil sadece popüler olduğu için ona yaklaşmam zor oluyor çünkü hep çevresinde erkekler var. Benim onda sevdiğim özelliklerin tamamı onun kişiliğiyle alakalı

• rica ederim buna sevindim ama unutma aşk mutluluk verdiği sürece güzel acı verdiğinde değil . acıyı hissettiğin anda hemen ordan uzaklaş :)

• Kesinlikle dediğinize dikkat edicem, tekrardan saolun :D

En İyi Kız Görüşü

• Basketbola kayıt olmak istiyorum bildiğin klüp var mı de ordan gir onun ilgi alanindan girersen çabuk dikkatini çekersin

1|0
    0|0
    • ama basket oynayan bir sürü erkek arkadaşım var hiç tanışmadığım birine sormak garip olmaz mı :/

• O zaman haklısın sacma olur direk anlar hoşlandığını

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • basketbola başla diyecem o olmaz diyoon. o zaman arkadaşlarına rüşvet ver, onu sakatlasınlar... bir daha oynayamaz. ha kıyamam diyosan , onu da sen bilirsin. teklif var... ısrar yok...

1|0
    0|0
  • Valla benim eski sevgilim ben tek başıma basket oynarken tanıştık sende öyle birşey yapabilirsin tek başına gördüğün zaman git yanına tanış iki üç basket at salla potoya konu aç iş geri sende

1|0
    0|0
  • Lisedeki askinla evlenmiyeceksin sakin ol

0|0
    0|0
    • biliyorum ama sadece tanışmak istiyorum onunla sevgili olma gibi bir isteğim yok sadce arkadaş olmak istiyorum hgojş

Yükleniyor...