Neden ilk adımı kızlar atmaz?

Bütün beklenti erkeklerden erkek gelsin konuşsun o yapsın hepimiz cesuruz ama sevince pamuk gibi oluyoruz utanıyoruz

1|1
114

En İyi Kız Görüşü

• 1. Kiz evi naz evi
    2. Kiz kacar erkek kovalar ( Kiz Av, erkek avci )
    3. Adettendir, ilk adimi atin gari😂

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

104
  • bence eşit olmalı erkek ilk adımı atıyosa kızlar da atmalı ama kızların ilk adımı atmamasının sebebi bence şu acaba bana ne tepki verir dalga geçer mi korkusuyla sevdikleri kişiyle konuşamıyolar erkekler özgüvenli oldukları için kaybedecek bir şeyleri olmadığını bildikleri için genelde hep onlar atıyolar

0|0
    0|0
  • ilk adım neden kızlardan gelmez;
    1. Erkek ilk mesajı attığında kız geç mesaj yazsa bile takmaz ama kız hemen mesajı silmeyi düşünür ondan nefret ettiğini düşünür
    2. Toplumda kızların ilk adımı atması tuhaf karşılandığı için el alem ne deri kızlar daha çok düşünür
    3. ilk adımı erkek atar mfzdjkh

0|0
    0|0
  • Sahsen ben sunu diyorum oyle biri ciksin ki karsima ilk adimi atarim. bn oyle bn ilk admi atmam doyenlerden degilim. Ama her kiz kolay kolay atmaz.

0|0
    0|0
  • Bilmem farkındamısın ama KS de çoğu kız " ilk adımı ben atsam ne olur?" adlı görüş paylasıyor yani artık erkekler atmıyor

0|0
    0|0
  • Bu toplumda kalıplaşmış değişmez artık ama ilk adımı kızlarda atar ama nadiren sanırım kızlık gururu reddedilmek daha çok zor olabilir

0|0
    0|0
  • Harbiden niye? Neden biz atıyoruz ilk adımı sürekli?

0|0
    0|0
  • ya cok utanganctir ya da (bazi erkekler yuzunden) yanlis anlamasin diye yapmaz

0|0
    0|0
  • çünkü özgüven yok

0|1
    0|0
    • Geçen bizim arkadaşlarla konuşuyoruz sesin çok romantik dediler. İstesen sevgili yaparsın dedilerde açılamıyorum nedense

• :D kişiden kişiye değişiyor..

0|1
    0|0
  • Çünkü kendilerini dünya güzeli sanıyolar

0|1
    0|0
  • Kız da korkuyor oğlum mal mısın

0|0
    0|0
  • Neden atsın?

0|0
    0|0