Hoşlanılan kıza yakınlaşamıyorum?

Her zaman başıma gelmiş olan olaydır, sınıftaki her kızla çok güzel muhabbetim var sevilirim ama iş hoşlandığım kişiye gelince merhaba demişliğim nadirdir nasıl atlatırım bunu? Sanırım baya utangacım.

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• utangaç olsaydın diğer kızlarla konuşamazdın ya da göz teması kuramazdın onlarla konuştuğuna göre utangaç değilsin her şeyin başı kendine güvenmektir kendine güven ve yanına git seni yiyecek dövecek hali yok onun :)

0|1
    0|0
    • Zamaninda sacma sapan kavgalar ettik geldi cekti kenara konustuk ama pas vermedim simdi dover diye korkuyorum:)

• Anladim

• @muratalkan96 oldu abicim sonra o da uzak diyarlara gitti

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

31
  • Rahat olman lazim kizlar kafa goz giren laf kalabaligi yapan erkekleri sever genellikle agzi laf yapan vs

0|1
    0|0
    • Ya rahatım Allah vergisi çok da konuşurum bir konuda karşılıklı da konuşuyoruz da bire birde yemiyor :D Sınıfla sürekli konuşan tiplerdenim ama sanirim o da pek iyi degil

• O aslinda biraz sana o sekilden davranman firsatini vermiyor ya da o da rahat olmadigindan ya da kişiliği oyledir. Ya sen iyisi zamanla açıl :D

• Zamaninda yasadigimiz olaylardan olabilir baya kavga ediyorduk sacma sapan seyler yuzunden

• Seviyorsan git konus bence öz güvenle alakali olabilir senin ki ya begenmezse ya kabul etmezse gibi. Kendini toparla ve git konuş

0|1
    0|0
    • Ben eşşeğim bakma bir ara kavga etmiştik kız çekti kenara soğukluk gitsin aramızdaki falan dedi de pas vermedim ama çok sinirliydim yine de hata bende

• Bende senin gibiyim sinirlenince fevri davraniyorum düşünmeden. Özür dile durumu izah et işte gönlünü al

• Tesekkurler yorumun icin ettik ozuru de önemli degil diyip gecistirdi napalim:)

• Relaxs ol. Kasma kendini

0|1
    0|0
  • Kızla diğer kızlarla konustugun gibi konuşmakla başlauabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...