Bir erkek gozumun icine bakiyor sizce hoslanior mu?

okuldan bir erkek gozumun icine bakior disari ciktigimda camdan gulerek bana bakiyor arkadas cevresi bana bakiyor ve uzun süredir bu boyle hoşlandığını düşünüyorum sizcede oylemi eger oyleyse neden gelmior bende ondan hoslaniorum ama gelmiyor neden olabilir hoslaniormu dersiniz?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Sevsen yardımcı olursun. çekiniyor olamaz mı ya da ilk defa açılacak birine böyle devam et sen ne diyim.

0|0
    0|0
    • seviyorum onu hemde deli gibi cokta iyi biliyor ondan hoslandigimi ama sadece bakiyor baska hicbisey yok sende bana hak ver

• @Leyla1903 ya haklisin ama ya umrunda olmassa

• O zaman birakcan zorla güzellik olmaz

En İyi Kız Görüşü

• Herkese bakio olabilir

0|0
    0|0
    • gozumun icine bakio herkese değil

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

16
  • ben de diyom benim niye bu kadar çok sevgilim var. şimdi hatırladım gözümün içine o kadar çok kız baktı ki... galiba ondan.

0|0
    0|0
  • Gözünün içine bakıyorsa gözleri parlıyorsa. Dümende yapabilir :D

0|0
    0|0
    • dümen derken ksnsnsbsnns

• ayartmak icin değil ya bence az cok taniyorum oyle bir insan değil snsbnsbs

• İnsanları tanıyamazsın. Kimin ne olduğunu bilemezsin hayat tecrübem çok deyildir ama neyin ne olduğunu çok iyi bilirim.

• Bence hoslaniyordur.

0|0
    0|0
    • ama bende ona ilgiliyim bunu biliyor oda bu sekilde gozumun icine anlamli anlamli bakior ne zamandir gelmesini bekliorum ama gelmiyor

• cok haklisin hayırlısı bundan sonra

• Bravo yuru kiz kim tutar seni

• Abayi yakmıs sana.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Çekiniyordur belki

0|0
    0|0
    • ama bilio benimde ondan hoşlandığımi baska neyden cekinio olabilir ki uzun suredir bekliorum ve artik olsun

• Bencede

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...