İnternetten tanışmalar ne kadar mantıklı?

Yaşım 18, karşı taraf 25. periscope diye bir uygulama var oradan tanıştık, yemin ederim ben oraya bile rehberlik hocam yayın yapacak diye girdim. Şans eseri 1-2 şiir Nazım görünce açıkcası merak edip girdim. Biraz tanıştık falan ama ben rahat değilim kamera açmamı öyle sohbet etmemizi istedi, ilke açtım ama kendimi çok kötü hiasedince kapadım. Haliyle karşı taraf da kendini kötü hissetti 1-2 kez daha rahat ol ne olacak dese de hayır dedim. Ve soğuduk tabi. Aslında böyle şeylerden hiç haz etmem ama o kadar güzel gülüyordu ki, şimdi içimde ukde olarak kalacak eğer devam etmezsek. Devam etmek de benim açımdan çok zor. Yaş farkı Vs. Bana böyle bir ilişkinin sakıncaları veya karşı tarafın söylediklerinden tehlike Arz eden bir şey var mı? Yani korkuyorum arkadaşlar açık konuşun ki,üzülmek istemiyorum yani böyle birisinden uzak durmalı mıyım?

0|1
623

En İyi Erkek Görüşü

• Bahsettiğin uygulamayı hiç kullanmadım.. Ama genel olarak internet bilgi transferi ve iletişim amaçlı kullanılıyor. Ve güvenilir mi? Bence evet.. Çünkü burada gördüğün insanlar zaten hali hazırda etrafında gördüğün insanlarla aynı..

Yanılma olasılığın %50.. Reelde olduğu gibi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar mantıksız olucaktı mantıklı bir tarafı yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

522
  • bak güzel kardeşim yaşın 18 herşeye çabucak kanabilecek bir yaştasın. periscope tan adam akıllı biri zor çıkar. çünkü o sitede sapıkça yayınlarda yapılıyor kendim kullanıcı değilim ama duyuyorum. O yüzden ne kadar iyi kalpliymiş falan geç bu işleri ders çalış ders. İlla ki yalnızım sevgilim olsun diyorsan en fazla 19 yaşında oda reelde görüştüğün yakından tanıdığın birileri olsun.

1|0
    0|0
    • 😊 Allah senin gibileri artirsin.

• Oyledir 😊 ama yazdiklarin o kadar dogru ki
      Cunku guvenilmez
      Bu sitede bunu okumam sadece beni sevimdirdi
      hani genelde netten tanimadigin kisi sana guven vermeye cabalar ya? Iste sen tam aksini soyledim ve realite bu

• @duzgunkiz Dobra olmayı seviyorum açıkçası duygusallık ve mantıksallık aynı anda yürümeli.. birtanesi diğerinin önüne geçerse çok büyük sorunlar olabiliyor.. Bu sitede sürekli kızların sorularını cevaplıyorum çünkü gördüğüm kadarıyla erkeklerin sorular çok yapmacık düzgün soru yok denecek kadar az , kızlar erkekten daha mağdur durumda ve erkekliğin nasıl bir şey olduğunu bildiğim için yardımcı olmakta fayda var diye düşünüyorum

• seni dikicek kesin onun için ugraşyo hiç kimse netten tanışdıgı iki gunluk biriyle ciddi ilişki hesaplamaz yaşın genç kendini kullandırma bu yaşda ayaga düşme zor bitirirsin bu hayatı yoksa başkalarının tecrubelerini yaşayarak ögrenmek ahmaklıktır. inanmayan kendini 10. kattan atsın benim yai 28 benim tecrubem b u yönde

0|0
    0|0
  • Adı üstünde reel diyosun yani sanal.. sanal olan şey gerçek değildir.. ve çoğu şey sallama.. Mantıklı ol.. araştırabiliyosan araştır o kişiyi elinde imkan yoksa hiç başlama... sonu acıyla biter..

0|0
    0|0
  • Uzak dur ağrısız başını ağrıtma derim başkada bişey demem.

0|0
    0|0
  • Bütün abazanların periscope de oldugunun gercegi sırf trolüne girerim

0|0
    0|0
  • Periscope aşkı adamı duman eder kendini youtube da seyredersin iki gün sonra

0|0
    0|0
  • Bende burdan bir kizi seviyorum onunda yasi 18 benim. yasim.25 sevginin yasi yok.

0|0
    0|0
  • Gel bu sewdadan waz gec yas farkndan değil ama snu olmaz yani aynsnı yaşdm

0|0
    0|0
  • bence mantıklı devam et derim hatta değişik şeyler bile olabilir :D

0|0
    0|0
  • Mantıksızlık.

0|0
    0|0
  • durmalsın tatlım cok cok azı mutluluk geıtıryor