Neden hep ergenler var burda?

Bakıyorumda bu sitede hep ergenler var genelde 25 yaş altı çoğuda 20 yaş ve altı neyin kafası bu ergenler?

1|0
911

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

810
  • 20 yaş altı ergen sayılmaz ergenlik dönemi 12-20 yaş arasındaki dönemdir 20 yaşın sayılma sebebiyse hormon düzeyi değil vücuttaki uzamanın devam etmesidir. 18 yaşından sonraysa birey çocukluk döneminden çıkar ve çoğu şu an senden çok daha olgundur. En azından övünüceği tek şeyi yaşı olmadığı için sayfalarda 25 yaş altına bile ergen deyip yaşlılığını yüceltmeye çalışmaz. Bidaha kendine güldürme diye söylüyorum

1|1
    0|0
  • ergenlik süreci 21 yaşında bitiyor bilimsel olarak bende bu soruyu üzerime alınıyorum daha kendimizi tam tanıyamadık ya ondandır toplum olarak bize anlayış gösterin sizde geçtiniz bu dönemden

1|0
    0|0
    • 21 yaşında ergenlikmi kalıyor ya millet 20'sinde askerlik yapıyor 😄 O bilim adamının aklına tüküreyim ben 😊

• Ama neden 19 yazıyo profilinde

• 21 yaşına kadar ergenlik dönemi ben 19 yaşındayım

• Çünkü Ergenler daha hayata atılmadi 25 yaş üzeri kişiler hayatın yoğunluğuna kapilmis boş vakti yok o yuzden

0|0
    0|0
  • Meselaa 30u geçince burda takılmam ki ben :/ ondandır not:Nisanda 21. :D

0|0
    0|0
  • sen ergenlere denk gelmişsin normal şartlarda 25 yaş altı ergen değildir

0|0
    0|0
    • Valla cogu soru ergenlerin sorabileceği kapasitede yas 25 olsada kafa hala ergen

• size öyle denk gelmiş demekki

• Sorduğun sorular ve cevap berdiğin soruların seyrini değiştir ergenleri değil genç ve olgunları görbide eegen dediğin 20 yaşında

0|0
    0|0
  • gece 20 üstü oluyor

0|0
    0|0
  • zorlarına gider şimdi bu soru :D

0|0
    0|0
  • Sen super babanneyi gormedin sanirim😁

0|0
    0|0
  • yas omus 36 ksde takiliyon mk

0|0
    0|0
  • hakikaten ya

0|0
    0|0
  • Napak ölek mi :D

0|0
    0|0
  • İhtiyarlar da var 😃

0|0
    0|0
  • ekmek çıkmadı herhalde :)

0|0
    0|0
  • Dayı asıl senin burda ne isin var yas olmus 40 ?

0|0
    0|0
  • asıl senin burda ne işin var dayı yaş olmuş 36

0|0
    0|0
    • Ben sizin gibi ergenlere hayatı öğretiyorum burda

• Sakin olun dayılar sjsjsj

• @Rozetin yaşın olmuş 34 utanmıyonmu harbiden abla senin yaşındaki ablalar gider iş hayatında arkadaşlarıyla gezer içer eğlenir gelecek düşünür kocasıyla vakit geçirir çocuklarıyla eğlenir nedir bu sanal uyuzluğu ben 25 yarında sanalda gezmeye utanırım yaşım 19 teyze olmuşun haberin yok DD

• Adı üstünde Kızlarsoruyor
    Sen git Teyzelersoruyor. coma orda ergen bulamazsın

0|0
    0|0
  • Neden ikinci baharını yaşaması gereken yaşlı insanlar sitede o zaman?

0|0
    0|0
    • Sen benim yasadiklarımın yarisini yasayabilsen keske

Benzer Benceler

Yükleniyor...