Arkadaslar yaş 27 tip yok para yok dil desen o hiç yok. Şimdi ben nasıl manita yapıcam 1 tane olsun benim olsun :D?

Arkadaşlar yaş 27 tip yok para yok dil desen o hiç yok. Şimdi ben nasıl manita yapıcam 1 tane olsun benim olsun :D hadi bakalım yuzyılın sorusu..

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Amayazdıkların çok tane tane ve bir çoğumuzdan da akıcı ve anlaşılır olmuş. Bence kafa yapıyor eğleniyor olmalısın...

0|1
    0|0
    • ben turkce bilmiyorum demedim ki.. kızlarla muhabbet kuramıyorum demek istedim :)

• Bu konuşma tarzın ile yapamayacağın şey olduğunu sanmıyorum. Evet bence potansiyelini keşdetmeli onlarında insan olduğunu kabul eymelison. Sen niywtini ortaya koy gerisi sabır arkadaş...

• teşekkurler abi denicez artık kaybetcek bişi yok :)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Bir ulkede 6 ay kalirsan, o ulkenin dilini ogrenirsin.

0|1
    0|0
  • Manita için lazım olan 2 faktörde yok sende işin zor hadi para olmasa ama ağzın iyi laf yapsa belki olurdu görücüye kalıcan sen

0|0
    0|0
  • Dile vurdumu usta?

0|1
    0|0
    • yav bulgardayım simdi biliyon mu.. ne onerirsin ?

• yüzsüzlük deme ona lütfen :D kısmet arama de yolum düşerse uğrarım eyvallah

• en iyi gorus sececektim ama 24 saat gecmeliymis.. onceleri boyle degildi bu site.. cok degişmiş :D neyse tekrardan sagol

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...