Bir şeyler hissetmeden çıkmak doğru mu?

2 ay önce ilk sevgilim tek aşkım beni çok fena bir şekilde terk etti.
hala kendime gelemedim ona mesajlar atıyorum toparlanamadım.
şimdi başka bir çocuk bana çıkma teklifi etti.
hikayemi biliyor. Sana onu unutturucam diyor.
Ben gerçek aşka inanan bir insanım..
Ama yalnız başıma olunca geçmiyor unutamıyorum terk edilişimi.. napmalıyım

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Çivi ile çiviyi sökmelisin...

Bir de şunu unutma...
    Madem ki gerçek aşka inanan birisin... O zaman gerçek aşk SADECE ALLAH AŞKI dır.
    Eğer ki sen herhangi birşeyi haşaa yaratan dan daha fazla seversen;
    Bu oğlun olabilir, kızın olabilir, sevgilin olabilir Allah seni ondan ayırır..
    Yani bu dediğim durum ben onsuz yaşayamam moduna gelenler için geçerli...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aşık olurum düşüncesiyle sevgili olunmaz sonradan aşıkta olunmuyor zaten görücü usulü evlilik gibi bir şey onlar bile alisiyor da sen bu dusunceyle ciktigin cocuga alisamazsin bosuna yorma kendini

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

26
  • bence yeni bir aşk için erken neden diye sorarsan nasıl ki kesilen bir yer hemen iyileşmez ise bu da kısa zamanda geçmez eğer gerçekten sevdin ise sana onu unutturacağım diyen bir adam şuanda sana lazım değil bak çok sevdiğin biri bunu sana yapıyorsa sen hemen başkasında teselli arıyorsun ben kafanı topla bu evrede yanlış şeylerde yapmazsın bilmem anlata bildim mi

0|0
    0|0
  • insanda duygu yoktur kim duygu var demis allah bize tek bir duygu vardi oda aci hissetme duygusunu gerisi yalan

0|0
    0|0
  • tek kal sindirene kadar tek kalmak daha iyidir.
    güçlü olursun öbür türlü kucaktan kucağa gezersin tatmin olmazsın.

0|0
    0|0
  • O yara bandı olmaya niyetli ama sen ona bu haksızlığı yapma bence.

0|0
    0|0
  • Başkasını karıştırma bence en azından iki ay öncekini unutana kadar ne sen üzül ne karşındakini üz

0|0
    0|0
    • Unutulur mu böyle tek başımayken?

• Gayet güzel unutuluyor hem sana şu kadarını diyeyim bazen insan unutmasa bile alışıyor mesela ben onsuzum ama mutluyum sırf onu sevdiğim için yanımda olması veya onunla konuşup konuşmamam önemli değil sadece seviyorum gerçekten seviyorsan Mutlu ol sırf sevdiğin için tabi sevdiğin düzgün bir insansa

• gideni değil gelenle yasa derim

0|0
    0|0
  • Çok yanlış.

0|0
    0|0
    • Her sabah terk edilişimi hatırlayarak ter icinde uyanıyorum gecmiyor 2 aydır.. baska carem yok

• Güçlü olmaya çalış. Başkasıyla çıkarak ona yazık edersin.

• Salla gitsin

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...