Benı takmayan cırkın sanan bir erkekten nasıl ıntıkam alırım?

Onu cok sevıyordum delıcesine hemde kac aydır mesajlasıyoruz aralarda sımdı konusmuyoruz her seferınde gorusuruz vakym olmuyor gbı bahaneler uydurup ego yapan ve benı cırkın ya da kezo falan sanıyor heralde onu gordugumde nasıl ıntıkam alırım ıntıkam dedgm tatlı ıntıkam yanı hanı gordugunde hadı csnım o kız bu mu falan dıyebılecegı turden. Bu arada yuzyuze hıc gorusmedık.

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Bulusma ayarla bulusmaya git ama bir arkadasinda sizi takip etsin daha oturur oturmaz tel acsin sana sende cok onemli annem hastaneye yatmis gitmem lazim diyim cik git oda mal gibi kalsin bir hevesle gordu ya seni icine dert olur

0|0
    0|0
    • Dıyemem cunku konusmuyoruz dunde engeledım onu ınstagramdan zaten takıplesmıyordukda

• Ben o işlerdr ıyı degılım sosyal hesaplarla işim yok. Ama cok koydu anlatabılıyor muyum ortada hıc bı sey yokken mesajımı cevsp vermıyor. Bızım ıs bıraz yanı baya karısık. Onunla yuzyuze gelırsem nasıl davranıyım sence tavırlı mı yoksa hıc bı sey yokmus onemsemıyomus gbı mı

• Onemseme sanki baska bir goz bir ilgi varmis gibi davran sevgilin varmis

En İyi Kız Görüşü

• Yüzyüze görmeden delicesine seviyorum diyorsan gözünde çok büyütmüşsün muhtemelen yüzyüze geldiğinde sen hayal kırıklığına uğrayacaksın buna hazırlıklı ol.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

18
  • KEzban pariste filmini izlersen bir yol bulabilirsin kendine.
    tvrehberi.hurriyet.com.tr/images/388/617388.jpg

0|0
    0|0
  • Yüzyüze hiç görüşmedin ve delicesine aşıksın öylemi ah bu gençler 😩 Birde intikam alıcaksın ne diyim.. Kolay gelsin şimdiden 🙄

0|0
    0|0
    • Ben onu bılıyorum gordum de zaten fakat yuzyuze oturup sohbet etmedık

• O sana piçlik yapıyosa sende yap dıyorsun yanı :D

• Aynen kendi silahıyla vur onu :) Ben de lisedeyken öyle olduğum için ilgi göstermeyen kız daha çok ilgimi çekmiştir. Kaçan kovalanır her zaman bunu unutma ;)

• öyle bir insan için uğraşamam maalesef... Severse ekimeee sevmezse kasıma :D

0|0
    0|0
  • Yeni erkek arkadaş yap onu görmezden gel onla ilgilen :)

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı de gir işte

0|0
    0|0
  • Ona sürpriz yap makyaj yap yanına git felehi sassin

0|0
    0|0
  • sevgilisi vardır belki

0|0
    0|0
  • Fotoğraflardan dedirtmeyi dene