Yaşım 35 hep genç erkekler musallat oluyor?

Yaşım 35 çoğunlukla 20 li yaşlardaki gençler ilişki yaşamaya çalışıyor, kabul etsem suç benim mi?

0|4
17129

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

16128
  • Yaşınız gereği hem aklı başında hemde en olgun çağınızdasınız. Sizinle kim birliktw olmak hayatına almak istwmez ki? Gençler için bence pek olmasın tercihiniz derim. Bu yaştan aonra çoluk çocuk yetiştirmek ciddi bir enerji kaybı demektir. Yaş 35 çok güçlü olduğunuz bir yaş ve beni dinleyin kendinize yakışanı ve değer vereni tercih edin... Takip ediyorum sizi umarım konuşma imkânımız olur...

1|1
    0|0
    • Gizli kullanıcısın seni göremiyorum. Takip isteğiniz gelirse derhal ilgilenirim...

• Demekki yaşım 35 hep 20 li yaş muhattap oluyor benimle demek bir şikâyet değil bir övünme ymiş. Seni canı gönülden ayakta alkışlıyorum. Oysa yaşıtın layık olduğun olduğumu düşünmüş eşsiz arkadaşlığımı aana sunmak istemiştim...

• Arkadaşım derdin ne?40 yaşında bir adamlada görüşebilirim ama o sen değilsin. Sosiyal pozisyonumu reel hayatımı bilen birimisin sen buradan nir arkadaş istemiyorumm. Ayrıca olumlu cvp alamadığında gerçek yüzünü göstermiş okdun teşekkürler.

• güzelsin alımlısın çekicisin demekki ve bazı konularda tecrübelisindir işte bütün bu nedenlerden dolayı erkekler etrafında pervanedir. bu yaşlarda insanın en iyi cinsellik yaşadığı dönem olarak belirtilir.

1|0
    0|0
    • bizim yaş aralığımızın şansı nedir senin karşında peki? :)

• Kişiliği önemli yaşın uygun tabi ki

• anladım konuşmadan kişiliğide öğrenemezsiniz tabiki :)

• Senin de 5 yilin kaldi... Keyfini cikar bence... Yani 40'tan sonra sende 50'lik erkeklerden hoslanacaksin buraya yaziyorum

1|0
    0|0
  • Bir bayanın erkeğe göre yaş olarak daha olgun olması o erkeğin ondan daha fazla ilgi sevgi beklemesi trip olmadan ona saygı duymasını istemesinden vs vs kaynaklı bir bayanın kendinden çokça olgun bir erkekle birliktelik yaşamak istemesi bazen daha fazla ilgi beklemesi onu incitmemesi daha korumacı davranması vs vs aslında her iki tarafda aynı şeyleri istiyor bu yüzden her iki tarafda kendinden daha olgun birisi ile ilişki yaşamak istiyor

1|0
    0|0
  • Tabikide suçlu sayılmazsın şahsen ben kendim olgun kadınlardan hoşlanırım ve isterim çünkü olgun kadınlar ilişkide ne yapılması gerektiğini çok iyi bilir ve erkeği iyi tatmin eder tabikide genç bir erkekle performans açısından olgun kadını çok iyi tatmin eder :)

1|0
    0|0
  • Birini kabul edersen , aralarında seni tavsiye ede ede biteremezler... Tavsiyenin içeriğide muhim.

0|1
    0|0
    • Ya şu an çok saçma birşey söyledin. Birisi ini 4 yıldır tanıyorum aynı işten nitisi çok alakasız başka yerden. Genel bir durum var bu şekilde bunu paylaştım sadece.

• Şimdiki gençlerde olgun kadın ilgisi çok yoğun. Çünkü yaşıtlarında aradıkları bekledikleri olgunluğu göremiyorlar. Bu yüzden bir süre sonra abla dediği insanların düşünme tarzları olgunlukları daha fazla ilgisini çekmeye başlıyor.

1|0
    0|0
  • O yaş grubu kolay kolay cesaret edemez sizin yaşınızdaki bir kadına öyle yaklaşmaya. Bundan şikayetçi olmadığınızı gayet iyi biliyorum. Neyin göstermelik isyanı bu acaba?

0|3
    0|0
  • Valla ergenlerin hali iste olgun kadınlardan hoslanirlar ama sende zannedersem yasini gostermiyosun bence olgun kadin herzaman idealdir ne istedigini bilir ve karsisindakininde halinden anlar simarik tripler icinde degildir askida Seksi de zirvede yasar

0|0
    0|0
  • Niye suç olsun 30'lu yaşlar bir bayanın en güzel zamanıdır en çok olgun olduğu dönemdir. Normal böyle olması mutlu olman lazım ;)

1|0
    0|0
  • Pek çok sebebi var erkeğe çile çektirmiyorlar cinsel hayatın rahat oluyor. Çıkıpta yarın evlenicez ayağına yatmıyorlar dönem geçirirken işkence çektirmiyorlar. Genel olarak 30 lu yaşlardan sonra bizim türkiyedeki kızlar kadınlığını kazanıyor, avrupada bu 20 li yaşlarda başlıyor malesef gerçekler acıdır.
    Tabi bu kadın açısından tercihler farklı seninde sorunun biraz bu. Erkekte hayat tecrübesi istiyorsun, bunun yanında birde genç olmasını istiyorsun buda cinsellikte iyi olması anlamına geliyor. Suçlu olmazsın bu durumda nasıl 30 yaşındaki erkek 20 yaşındaki kızla aynı şeyleri yaşıyor farkı yok.
    Hatta bir arkadaşım şunu söylemişti "şu anki sevgilim yetim büyümüş tam hayatın gerçeklerini görmüş gerçek bir erkek, neden çıkıp 20-30 yaşında barda diskoda sürten sayı atmak dışında amacı olmayan erkeği tercih ediyim". Bu arkadaş 32 yaşındaydı geçen sene 25 lik erkekle evlendi ama kadın fransadaydı bak bu yönden şanslı.

1|0
    0|0
  • yani sanırım sizin görünüşünüz genç olsa gerek ve :) o yüzdende genç beyler size karşı duygusal oluyorlar olsa gerek

1|0
    0|0
  • yas 35 evlenememiş gençlerin ayağının altına paspas olmuş bir kadın olarak hayatına devam edersin. Bu iyimi bir şeymi diye de sorabilirsin çünkü bu sorunun sahibinden beklerim 😃

0|0
    0|0
    • Hiç evlenmediğimi nereden biliyorsun😊

• Yokluk mu kimin için yokluk acaba😊

• Öncelikle senin için öyle olmasa soruyu sormazdın isteksizim de bari :)

• yok suç sende değil gerçi o erkeklerde de suç yok yaşa geç zevk meselesi çocuğu beğendiysen sıkıntı yok ;)

1|0
    0|0
  • vallahi olgun bayanlar hep tercih edilir. Cünkü Tecrübeliler.

1|0
    0|0
  • ortada bir suç yok ta neden yaşıtların la birlikte olmuyorsun ki, ben teklif edeyim bari de yaşıtlarım etmedi deme :)

1|0
    0|0
  • Dogal seyler bunlar ama toplum da. cok. dikkat ceker hele ki bize

1|0
    0|0
  • Neden suç olsun olgun bayanlar hep güzeldir ilişkide ;)

1|0
    0|0
  • :) :) şarap gibi kadın muhabbeti ne kapılıyor gençler :

1|0
    0|0
  • Olgun seviyorlar tecrübesiz oldukları için
    Peki karşılaştırma yapabilir misin sana hangisi zevk veriyor

0|0
    0|0
  • Şahsen olgunlar ilk tercihim ☺️ Oturup kalkmasını düşünmesini biliyorlar

1|0
    0|0
  • Normaldir bende 22 yasindayim yasitlarimin tribini cekicegime olgun insanla. takilirim

1|0
    0|0
  • Yaşları genç olanların düşüncelerine bakarsan bence sadece acemi heyecan ama olgunlar bence deneyimli ve konuda uzmanalar

0|0
    0|0
  • Yaş 35. Dante gibi ortasındayız ömrün :) Uzun zamandır yaşayamadığım özlediğim ilişkinin peşindeyim :(

0|0
    0|0
  • Toplum geneli kızlı erkekli olsun hep bir olgun erkek olgun bayan isteği oluyor bazen bana da böyle oluyor

0|0
    0|0
  • Olgun bayanları seviyorum ben gelsem yok demem valla

0|0
    0|0
  • Bende 30 yaşındayım benim bile musallat olasım geldi 😀

0|0
    0|0
  • Bende mi olsam

1|1
    0|0
  • gençler iyidir, iyi performans gösterir -_-

1|0
    0|0
    • Sadece yataktan ibaret değil ilişki, bunun gezmesi vs var yanımda sırıtmaz mı

• 1 yıl peşimden koşan var, ben mi istemiş oluyorum?

• istemiş olur gibi gözükürsün,1 yıl koşmuş, ama sen hiç yüz vermemişsen o zaman o senin istediğini düşünür, başkasına yönelsen daha iyi gibi. yinede sen bilin -_-

• yok canm hıc suc sende olur mu suc genc erkeklerde asdf

0|0
    0|0
  • Peki sen ne düşünüyorsun bu konuda? Bu senin için güzel bir şey mi sence?

0|0
    0|0
  • olgun sewiyorlardır :) sende bizim yaşımızdakilerle tanış canım mesela ben :)

0|0
    0|0
  • Kabul edersen elinden tutar parka götürürsün vakit kaybı 😀

0|0
    0|0
  • Kadinlar daha erken olgunlasir o yastaki erkekte aradiginiZ hic birseyi bulamazsiniz

0|0
    0|0
  • 35 yaş mı yuhh. Cocugum gidin çıtırlarla uğraşın de qwe

0|0
    0|0
  • Mature fantezlsi başka bir şeyden ibaret değil 😉

0|0
    0|0
  • suç? suç sayıyorsan yarısı senin :D

1|0
    0|0
  • niye acaba.

1|0
    0|0
    • Bilmem

• Evlişik düşüncesi zaten olmaz ben düşünmem bunu 24 yaşında insanlarla. Uzun süreli ilişki peşinde oldukları belli. Kızların çok kaprisli ve anlayışsız olduğundan yakınıyor genelde genç erkekler

• bu durumda onlardan bir cacık olmaz, sadece aradıkları mature fantezisi. aşkta, evlilikte kadının veya erkeğin büyük olması bir sorun değildir, kimin ne kadar yaşayacağı belli değilki.

• Maksat belli bence pompa 😂

1|2
    0|0
  • Gel evet de mutlu oluruz 😂

1|0
    0|0
  • Genç gösteriyor olabilirsin

1|1
    0|0
  • Senlik bisey yok

1|2
    0|0
  • Genç gösteriyor olabilirsin

1|0
    0|0
  • 20 li yaşların başında normaldir

1|0
    0|0
  • 18 i geçtiyse sıkıntı olmaz keyfine bak

1|0
    0|0
  • ah kiyamam. cok sikayetci degil gibisin? :D

1|0
    0|0
  • tanışalım mı güzel bayan

1|0
    0|0
  • minyonsun demek yasından genc gosteriyorsundur

1|0
    0|0
  • Genç erkekler daha seksi fgsghd

1|0
    0|0
  • Evli değilsen niye yanlış olsun ki

1|0
    0|0
Daha Fazla
94

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...