Sizce günahmıdır yardım?

Sizce günahmıdır yardım ?
Duygularim maf olmuş durumda kücüklügümden beridir yalniz büyümüs biriyim her defasinda ALLAH beni siniyor sabrimi deniyor daha iyisini vericek diyorum ama hic birsey oldugu yok cok yipranmis yaralanmiş hissediyorum kendimi bszen isyan eder gibi oluyorum agzimda hep su cümle. var kıyamet kopsada ölsek günahmidir sizce? Hayattan nasil zevk alcam yalnizligimi nasil gidericem dogru düzgün arkadaşım bile yok. s
Güncellemeler:
Sizce Eros aşk melegi diye bir melek varmıdır :))

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşma üslubun yanlış bu şekilde devam etmeni önermem. Bir kızla askerlik arkadaşın gibi konuşma , ona değerli olduğunu ve sevdiğini hissettir , kelimeleri kısaltma ve yazım kurallarına dikkat et , argo kullanma ! Senin gibi bir insanın çevresinde olduğu için kendini çok sanşlı hissetmesini sağla... Unutma her şey dozunda güzel yapay zeka gibi de çıkma karşısına. Sabır ve özen gerektirir bu iş çiçek ekmeye benzer.

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yalnızlığı bu kadar düşünme bence yalnız olmakta çok rahat bir duygu. Kimseye bağlı olmak zorunda değilsin. Zaten bu kadar takıntı etmez isen belki bir gün karşına istediğin gibi birisi çıkar, kendini kötü hissetmene gerek yok. Yalnızsan seni rahatsız edebilecek üzücek kimse yoktur, olmayan şeyler için üzülme. Umarım hakkında en iyisi olur☺😊

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22
  • Elindekilerin kiymetini bilmelisin mutlu olmalisin oyle kesinliklee acik ve net

0|0
    0|0
  • küçük kıyamet insanın sonu... büyük kıyamet dünyanın sonu.. ikisi de muhakkak olacak... ama bu acelecilik niye... hayattan zevk almaya bak... seni aşan konuları düşünme...

0|0
    0|0
  • sende bendensin kocum bakma ben sana gore daha kotuyum 27 senedir yanlızım :) en fazla 30 sene daha yasarım :D

0|0
    0|0
  • saçmalamayın ya yalnız yaşa geç git olmuyorsa

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...