İNGİLİZCE KURSUNA BAŞLIYCAM?

İngilizce kursuna başlamak istiyorum ama adam akıllı iyi bir kurs bulamadım hepsi öğretiyorlar fakat orjinal diliyle degil. Bakırköyde bildiğiniz önerebileceğiniz iyi ingilizce kursu var mı? :(

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında her yerde mantar gibi çoğalmış bu kurslardan çok bir beklentin olmasın. Genelde gramer olarak seni beslicekler, konuşma sınıfları olucaktır elbette ama sana o yetiyi kazandırıcak seviyede değil.
    Yaklaşık 6 aylık bir yurtdışı kurs deneyimi, İstanbul'da 2-3 senede öğrenemiyeceğin kadar yararlı bir deneyim olur senin için.
    Türkiyede ise güney bölgelerinde ingilizce kampları var. İngilizce köyü şeklinde tasarlanmış, her yerde ingilizce konuşma zorunluluğu olarak normal bir yaşam ve tatil simüle ediliyor. Onlarıda değerlendirebilirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

213
  • ingilizceyi türkiyede sadece türk ingilizcesi olarak öğrenebiliriz görüşündeyim minimum intermediate seviyesine geldikten sonra aksan seçiminize göre yabancı bir ülkeye seyahat edip belli bir müddet orada yaşamanızı tavsiye ederim. 3 aylık bir kurs deneyimim oldu çoğu kursun hocası ana dili ingilizce olmasına rağmen bizlerden iyi türkçe biliyor sizi en fazla orta seviyeye getirebiliyorlar ve tek artısının da biraz dili konuşmada ki utangaçlığı yenmenize yardımcı oluyorlar :)

0|1
    0|0
  • English time iyidir hocalarıda yabancı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle british side.

0|0
    0|0
  • English time, heryerde var ve iyi.

0|0
    0|0
  • wall street. 1 numara.

0|0
    0|0
    • bakırköy de var mı peki şubesi? araştırmalarımda gördüm benimde hoşuma gitti güzel yorumlar almış

• Harika teşekkürler

• you r welcome , by the way ıf ı have to be honest you will get back extrmelly what you pay for. ı wish you good luck , bye ;)

• hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • ingilizce diziye de başla

0|0
    0|0
  • kendin öğrenmeyi neden denemiyorsun

0|0
    0|0
    • Yeterli gelecegini sanmiyorum kitaplar aldim calisiyorum ama tam olarak zorlaniyorum

• Ben kendi kendime öğrenmiştim. Bol bol çeviri yap derim, en faydalı şey

• Nilmiyorm

0|0
    0|0
  • iyi yaparsın :)

0|0
    0|0
  • ne varsa bakırköyde var zaten

0|0
    0|0
  • para verme ben öğretiyim sana

0|0
    0|0
  • bir işe yaramaz

0|1
    0|0
  • Simdi sen 1-2 sene kursa gidicen sonra cok iyi ingilizcem var diye dolasican etrafta. Hic sevmedigim insan tipi

0|0
    0|0
    • Var öyle tipler uğraşmaya değmez aynen kardeşim de geç :)

• Sen ögren guzelce ingilizceni ama bir tercumana sakin senden daha iyi ingilizcem var deme

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...