"Seni arkadaş olarak görüyorum" ?

bu gün sınıfımdan bir kıza sevdiğimi söyledim aramızdaki konuşma özetle şöyle
ben senden hoşlanıyorum --ufak bir sessizlik--- bişey söylemicekmisin--sonuçta sınıf arkadaşıyız ben seni arkadaş olarak görmüştüm--- ve o cümleden sonra kitlendim kaldım yanına gitmeden önce kafamda bir sürü söylenicek söz vardı ve onla karşılaşınca heyecanlandım ve herşey uçuverdi hiçbişey diyemeden tamam diyebildim sadece ve uzaklaşmasını izledim şu an çok kötü hissetmiyorum ama birtürlü iyide hissedemiyorum boşlukta gibiyim ne yapıcam?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Bir sure onu uzaktan izle kardesim belki onu sevdigine inandiramadin o yanina geliyorsa zaten bu is olucak demektir

0|1
    0|0
    • Belki inandiramamisimdir doğru çünkü ona söylemek istediğim birçok şey vardı gerçekten Sevmiştim ama karsisindayken herşey durmus gibiydi tutuldum kaldim

• sağolasın kardesım bol şanslar umarım sevgili olursunuz da ayrılmazsınız hiç :D

• Saol yardımların için kardeşim biraz daha dusunucem bu konuda

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14
  • Eğer kötü hissedip bunu dışarı yansıtıyorsan o kazanır, mutlu ol en azından öyleymiş gibi yap kızlar reddettiği erkeğin depresyonda olmalarına bayılır.

0|1
    0|0
  • Sonuçta hergün yüzyüze bakıyorsunuz bunu bilmesi kötü olmuş çünkü sana karşı bunu kullanabilir benden söylemesi

0|0
    0|0
  • Arkadaşlığımıza yeni bir soluk getirelim der söze başlarsın yani herşeyide biz mi tarif edeceğiz yani:P
    Parlak fikirler bul bence :P
    Muhahahaaaaa

0|0
    0|0
    • Bir sure zaman verip beni görmezden gelirse vs yanına gidip madem arkadaş olarak goruyosun öyle davranalim tarzı bisey söylemeyi düşünüyorum doğru olurmu sizce

• Baska bul

0|0
    0|0
  • Başıma geldi. :/

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...