Sevdiğiniz bir kızı önceden hiç kaybetmekten korktunuz mu?

Bir kızı seviyorum nedense içimde hiç konuşamazmışım gibi bir his var açılamadım bir türlü kıza kaybetme korkum var eğer açılmazsam kaybedeceğim gibi bir his var içimde? 😔

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• korktum çok korktum seni seviyorum dersem onu kaybetmekten korktum hiç söyleyemedim 5 ay boyunca konuştum söylemedim nemi oldu gitti başkasına artık hiç konuşmuyoruz seviyorsan söyle boşa hayaller kurma gerçeklerle yüzleş zamanını harcama elinde sonunda gerçekle yüzleşecen ve bekleme söyle

0|1
    0|0
    • Haklısın ama cesaretim yok. Hayat çok zor 😔

• Çok Teşekkür ederim görüşlerin için ☺️

• hiç bir şey yardımcı olduysam ne mutlu bana benim gibi olmamanı istiyorum çok çektim ve çok üzüldüm sen üzülme umarım her zaman mutlu olursun kendine iyi bak hayatta her zaman doğru seçenekleri seç hataların ola bilir önemli olan düşsende kalkıp dik durman unutma

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22
  • Kaybedersin bende böyle bir teklif bekliyorum gelmezse kaybedecek beni cunku onemsemedigini dusunuyoruz ozaman cesaret hadi

0|1
    0|0
    • Bana da bazen benden bekliyor gibi geliyor ama o umudum bile 5 dakika sürüyor 😔 Söylemem lazım başka çarem yok

• Evet soyle sende kurtul o da

• En doğrusu bu başka çıkış yok 😌

• Korkmak ne kelime onu başkalarıyla konuşurken bile görmek hem insanı deli ediyor hem de deli gibi kıskanıyorsun

0|1
    0|0
    • Aynısı bende de var açıldın mı sonradan kıza

• İnşallah sende açılırsan eğer bu hafta içinde konuşursam sonucu söylerim

• Merak ile bekliyorum inşallah dilediğin gibi sonuçlanır :D

• Açıl ya ya da önce instada ya da face ten ekle

0|1
    0|0
    • Sosyal hesabı olsa yaklaşık kızı 4 yıldır seviyorum 3 yıl önce vardı ama kapattı şimdi öyle pişmanım ki şimdiye kadar açılma ihtiyacı duymadım ama kaybetme korkusu sardı 😔

• Rica ederim ben baskasinin gorusune yorum yazmisim farkinda olmadan ya yeni farkettim :))))))

• Önemli değil ☺️

• Aynisi

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...