Dış görünüş önemli mi?

herkes tabiki değil önemli olan karakter diyor. haklılar da tabiki en önemli karakter bana göre de. ancak giydiğin senden önce konuşur. eğer aynı ortamda zaman geçirme zorunluluğunuz yoksa dış görünüşünü beğenmediğiniz bir insanla konuşmaya çalışır mısınız?

0|1
1331

En İyi Erkek Görüşü

• Aslinda hepimiz dis gorunuse belli bir yere kadar ve ya cok onem veriyoruz. insanlarin dis gorunusune bakmayan tek kisi Tanridir. ben belli bir yere kadar tabiki onem veriyorum ama illa ciktigim cok guzel olacak diye bir kural bende yok hatta bunu yalnis buluyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Önemli ilk defa tanışacağın birinin dış görünüşüne bakarsın dış görünüş etkiler insanı daha sonrada zamanla tanıdıkça karakterliğine kişiliğine bakarsın eğer düzgün biride değilse zaten dünya güzeli ya da yakışıklısı olsun bitirirsin ilişkiyi olmaz dersin

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1230
  • Kanka baş başayken sana yeten bir dış görünüş yeterlidir yakışıklılığa gerek yoktur. Ama ortama girdiğinde insan etrafına bakınca daha iyisini istiyebilir. Böyle zamanlarda sakince evinize dönün ve onu ne kadar sevdiğinizi farketmeyi bekleyin zamanla etrafa bakmazsın bile

0|0
    0|0
  • ben veriyorum açık ve net eğer karşımdaki kıza sevgili vs anlamında hoşlanıyorsam en büyük sebebi kendine yakışan ve muazzam gözüken giyimidir :D giyimi bir bütün olarak görüyorum yüz tipi vücut tipi giydikleriyle çok uyumlu olmalı giyimden anlıycağın tarza yani :)

1|0
    0|0
  • Diz görünüş ilk tanışma anında önemlidir ama sonra önemini yitirir tanıdıktan sonra kötü birini sırf güzel diye sevmezsin herhalde. Bazıları da görünüş olarak sana hitap etmesene konuşmanı devam ettirdiginde bunun o kadar da önemli olmadığını anlarsın karşındaki kişiyle iyi anlasirsan eğer.

1|0
    0|0
  • Ben konuşmaya çalışmam. Konuşurum. Ben görünüşüyle değil evlenirsem hayat tarzına düşüncelerine bana verdiği değere bakarım. Beni mutlu ediyorsa konuşmamam için neden yok. Bunları yapıyorsa bunu kaçıracak bir deli de yok :)

0|0
    0|0
  • Yani dış görünüş güzellik anlamında degilde ne biliyim tarzi falan giyim tarzi önemlidir. küpe takan erkek falan sevmem mesela.

0|0
    0|0
  • çokönemli dış görünüş hemde en önemlisi içine bakamazsınki karakterinide okuyamazsın fizik giyim güzellik çok önemli ilk şart

1|0
    0|0
  • Ya konusmaya calismak icin bir sebeb olmasi lazim hani nasil desem bakismak gibi bir sey oncelik gostermesi lazim kimse bu dunyaya dis gorunusunu secerek gelmedi kimse dis gorunuslerine bakmasin!!!

0|0
    0|0
  • Çalışırim ama genede günümüz de görünüş de on plana çıkmış durumda..

0|0
    0|0
  • Benim için önemli dışını beğenmediğin birinin içini de merak etmezsin

1|1
    0|0
  • ilk başlarda önemli olsada tanıdıktan sonra önemi kalmaz.

1|0
    0|0
  • şu bir gerçekk ki insan ilk defa yüzyüze geldiğinde dış görünüş tabiki önemli

1|0
    0|0
  • Kimse yalan soylemesin. dis gorunus ilk onemli olan sey

1|0
    0|0
  • dış görünüş önemlidir ama içi pislikse o evlenmelik değildir

1|0
    0|0
  • birincil seçenek hiçbir zaman olmamalı. önce kişiliğe göre ayırmak gerek

0|0
    0|0
  • Bir insanın dış görünüşü kendine olan özgüvenin ölçüsüdür. Kendine güvenen insanlar asla çirkin ve bakımsız olmazlar.

0|0
    0|0
  • İnsanda herşey birbirini dengeler. Fizik karakteri, karakter davranışı, davranış ise üslupla işbirliği yapar. Yani hepsi mühimdir.

0|0
    0|0
  • dış görünüş önemli değildir, yüreğini titrettiyse ne kılık kıyafet ne fiziki özelliklerin hükmü kalır...

0|0
    0|0
  • Bir nebze evet. Zaten görünüşü, giyimi falan kişiliği ile ilgili bilgi verir.

0|0
    0|0
  • iç görünüşün önemli olduğu gibi dış görünüşünde önemli olması normal değilmi sencede? :D

0|0
    0|0
  • biraz önemli ama cok güzellerde genelde itici geliyor bana kalpsiz felan yani

0|0
    0|0
  • dış görnüş o kadar önemli değil i. güzellik önemli ide güzel sütlaç yapması lazm

0|0
    0|0
  • Önemli

1|0
    0|0
  • tipini beğenmediğin birini tanımak ister misin?

1|0
    0|0
  • Önemli

1|0
    0|0
  • Kısmen

1|0
    0|0
  • Tabiki ama benim için zeka

1|0
    0|0
  • Eh istee

0|0
    0|0
  • Önemli

0|0
    0|0
  • Önemli.

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa önemli...

0|0
    0|0
  • bakım onemlidir

0|0
    0|0
  • dış görünüş geçici ;)

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • degil bana göre

0|0
    0|0
  • benim için en hazla % 40

0|0
    0|0
  • Degill

0|0
    0|0
  • Kısmen

0|0
    0|0
  • önemlidir

0|0
    0|0
  • Ruhlar alemin de yaşamıyoruz bakımlı olsun

0|0
    0|0
  • füzeler önemli

0|0
    0|0
  • Onemli

0|0
    0|0
  • dış görünüş önemli karakterde önemli eğer birinin hem dış görünüşünü hemde karakterinini hoş buluyorsan o kişiyle sevgili olursun

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...