Herkese Eig ve +1 ?

Direk konuya geleyim. Bugün saat 13 gibi bizim alt sokaktaki dönerciye gittim. Neyse oturdum masaya baktım karsımda tek basına oturmus güzel bir kız bana baka kalmazmi nerdeyse iki dakika aralıksız bana baktı tabi ilk defa böyle bir seye sahit olunca utancımdan birsey yapamadım ve kız kalktı gitti. Siz olsaniz ne yapardiniz?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Kız seni daha önce görmüş olabilir, eski unuttuğun bir arkadaşın veya küçükken sana platonik aşık olan bir kız olabilir. Ben olsam gider muhabbet ederim

0|1
    0|0
    • Ben gördügümü unutmam bu kizla ilk defa karsilastik da belki o önceden görmüs olabilir. Muhabbet etmeyi düsündümde ne diye yaklasicaktim kizin yanina. Gidip siz hayirdir deminden beri bana bakiyorsunuz oturabilirmiyim diyecektim 😂 Birde orda calisanlar ve diger müsterilerin tepkisinide cekmek istemedim.

En İyi Kız Görüşü

• Ya tipin kötü ya da seni beğendi.

Ben en son öyle baktığım adamla evliyim

0|1
    0|0
    • Cirkin degilim de inan ne yapicagimi bilemedim sence nasil iletisime gecmeliydim ki onunla

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

17
  • Bakmazdım, önüme dönerdim, özgüvenliyim fakat kızın yanına oturana kadar ki süre varya bok gibi

0|1
    0|0
    • Sende benim gibi fırsatı kacırırdın yani 😂

• İlk defa mı yaşıyorsun?
      Sence başıma kaç kez geldi? :)

• İlk defa yasıyorum , pismanim 😂

• Naptın sen be kardeşim belkide seni tanıyodur gizli hayranındır veya senden etkilenmiştir ://

0|1
    0|0
    • Haha yok ya 😂 ama cirkin biri degilim. Inan ne yapicagimi bilemedim. Direk masasinami gitseydim acaba 😂

• Ben hemen kendimi devreye sokardım. Belki de olacağı vardı birader.

0|1
    0|0
  • Senin yaptığını yapardım

0|1
    0|0
    • Fırsatı kacırırdın yani 😂

• Napcan olm başka kızın yanına gitsen kız ters tepki vercek en iyisi otur oturduğun yerde

• Ustune bir ayran içerdim bir yarım daha ısterdim

0|1
    0|0
    • Haha 😂😂 Onunla iletisime gecmeye calismazdin yani

• Oyle baktıgına gore tekrar karsılascan demektir aceleye gerek yok bir dahakine yürürsün

• Yarin 13 gibi dönercideyim zaten 😂 O da ordaysa direk oturcam masasina

• hiçbişey

0|1
    0|0
    • Onunla iletisime gecmeye calismazdin yani

• Peşinden gitmediysen kafanı ya birader

0|1
    0|0
    • Pesinden gitmeyi düsündümde adam siparisi yeni getirmisti ki kiz gitti

• Konuşmalıydın.

0|1
    0|0