Sizinle konusurken heyecan yapan kizi nasil bulursunuz?

heyecandan kastim nefes alip vermesinin normalinden daha hizli olmasi, karsinizda rahat durup hareket edememesi vs... siz hemen sogurmuydunuz böyle bir kizdan?
Güncellemeler:
...

1|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• tatlı bulurum hoşlanırım :) yanakları kıpkırmızı olsa

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

29
  • Ne guzel olur ya cok icten olur iste sana karsi hic bir kotuluk yapamaz

1|0
    0|0
  • yoo çok hoş :D

1|0
    0|0
  • Olabilir knk normal bişey xdxd

1|0
    0|0
  • Tam tersine erkekler dahada hoslanir

2|0
    0|0
  • Bence itici

0|0
    0|0
  • O kiz candir gerisi heyecandir:-)

1|0
    0|0
  • Karşıdaki rahatlatmıyorsa soguyordur

1|0
    0|0
  • O kizla evlenirmi yuva kurarım

1|0
    0|0
  • İyii sjsjjs

0|0
    0|0
  • Ev adresini biliyorsam bulmak kolay olur.

0|0
    0|0
  • Ben cok heycanli ve telasli bir insanim mesela. benim gibisini gormedgm i cn filkrim yok

1|0
    0|0
    • yanliz degilsin bu konuda :)

• bende bayanlara karsi olmuyor o kadar, erkeklere karsi daha fazla oluyor.. eskiye göre yine iyim orda bile konustugumda nereye varmak istedigimi unutuyordum :D simdi konusa konusa azaldi. isin kötüsü sizde oldugu gibi erkeklere karsi olunca biraz fazla dikkat cekiyorum, onlarda haliyle ya üzerine aliniyorlar ya da aciyorlardir bana :D bende bu yüzden burdan erkek milletin tepkisini ögrenmek istedim

• Bayanlara derkekn butun insan lar a bayan erkek fark etmiyo sosyal fabi gibi anladnmi? ama sosyalfobide degilm. Iste bn iletsm kurmaya calisnca bayan bri bna saf termiz insanmisn anlamnda dedi dgeri paniksn cesaretszsn tembl dedi baynlar bayanlarda buna sebeb oldu heycnm iyce anlatablmsmdr umarm kendmi? Erkeklerde dedgn gibi ordada tuhafiye gitmistm heycndan sacmalamistm ne soyliycemi. Adamda benim yesillendgmi sanip bna o turlu muamele yapio gerzekali herif

Benzer Benceler

Yükleniyor...