Erkekler neden habire fotograf ister?

benden hoslanan biri var. benden cogu zaman fotograf istiyo, bende cok selfie yapan biri degilim ama müsait oldugum zaman yolluyorum. ama merak ettigim sey, o fotograflari ne yapiyolar?
fotograflari toplayip özlediginde bakiyolarmi, fotolara bakip hayalmi kuruyolar yoksa kiz gercekten acaba güzelmi cirkinmi onumu cözmeye calisiyolar. amaci ne bu cocugun? dün mesela istemisti benden bir foto, yollamaya unuttum, nasil unutursun diyo benim hep aklimdaydi diyor.

0|1
1420

En İyi Kız Görüşü

• Bende hoşlanmıyorum "fotoğrafımnı atar mısın" . Kulağıma hoş gelmiyo aklımdan farklı niyetlerde geçiyor açıkcası. Birçok kızdanda bunu duydum. Ama onlara sorsan gayet normal bişey. Fakat ben hoşlanmıyorum dediğim gibi üstelik sosyal medyada birsürü fotoğrafım varken neden özel? Atmayın.

2|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eger kizi seviyorsam onun fotolarina bakip hadret giderrim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1319
  • Bu cocuk seni gormuo mu bulusmuyormusunuzda foto istio, bulusuyorsaniz bana sacma geldi istemesi ama uzaktaysaniz gercegini goremedigi icin fotolara bakip durmakla yetiniyordur, birde internette biryigin kiz fotosu varken senin fotonu baska ne amacla kullanabilir. guvensizlik mi seninkisi cunku bunu o kisiye de sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • O fotolardan belki bir tanesi çıplak gelir de azcık gözümüz gönlümüz açılır diye :D Yeminle bak itiraf ediyorum bütün mevzu bu :D

1|0
    0|0
    • ciplak derken. yanlisikla bluzum biraz acilmis diyelim? göbekmi atar :D

• Var öyle numunelerde evet 😄😄

• ii bkalm :D :D

• İşte bu durumu hiç sevmiyorum. Bir kere karşılaştım bu durumla ve rahatsız oldugumu belirtip iyi günler dileyip engelledim hesabımdan. Sevgilim dahi olsa o kadar sık selfie istemesi rahatsız eder ki elin adamının telefonunda benim fotoğraflarımın ne işi var. Sinir bozucu bir durum. Böyle insanlarla konuşmayı kesiyorum anında.

0|0
    0|0
  • Çok hoşlandığım halde ısrarlarına ve günlerce istemesine ragmen atmamıştim en sinir olduğum şey. bak whatsap profilime instagram fotoğraflarima yanı cok gereksiz ve anlam veremediğim birşey.

0|0
    0|0
  • Çıplak foto gönderme. Aranız bozulduğunda facebookta yayınlayabilir. Bu da senin psikolojik durumun için iyi olmaz. Yapacağın şey şu sen de ondan iste ve karşılıklı eşit kozunuz olsun. Kızım saf olmayın :)

0|0
    0|0
  • Senin hayatın Jesica Jones un hayatına dönmüş ona da takıltılı bırı vardı hergun foto ıstıyordu saat tam sabah 10 da ( :

0|0
    0|0
  • Konustgun cocuga bağlı zaten guvenmiyorsan o konuda atmazsin heralde

0|0
    0|0
  • ben sadece yüzünü görmek için istiyorum. çünkü profilde abuk subuk fotoğraflar oluyo

1|0
    0|0
  • La çocuk onun için özel bişeyler yapmanı istiyor. Bu kadar malak kızlardan niye hoşlanıyorlar anlamıyorum ki.

0|0
    0|0
  • Atılırda her dakika her gün her saniyede foto istemek ne yha

0|0
    0|0
  • götleri kaşındığı için herhalde fotoyu alıp kendi popolarını koyacaklar ondan dolayı istiyorlar :)

0|0
    0|0
  • Bebeğim gönderme bence senin fotona bakıp kendini tatmin ediyo olabilir hiç hoş değil no no no

0|0
    0|0
  • Cirkin mi gideri var mi diye bakiyolar tipsiz isen yol veriyorlar

0|0
    0|0
  • hadi bir fotoğraf atında görelim nolur nolur nolur

0|0
    0|0
  • benim gibi aşıksa emin olki ilkokuldaki foton bile vardır onda ;)

0|0
    0|0
  • İlk zamanlar fotoğraf a bakıp kendini o kıza alıştırmaya çalışır göz aşinalığı birnevi

0|0
    0|0
  • ya mesela ben bir fotosunu gorsem yeter baska istemem o da zaten merakımı gidermem icin cano ;D

0|0
    0|0
  • Ben özlediğimde bakıyorum gerçekten seviyorsa kötü niyet düşünmez

0|0
    0|0
  • Ne yaptıklari gayet belli degil mi?

0|1
    0|0
  • arşiv yapıyordur

0|0
    0|0
  • Ben o istemeden atıyordum hoşuna giderdi 😌😌😌

0|0
    0|0
  • Boşver sen :D

0|0
    0|0
  • İnan bende daha çözemedim :D

0|0
    0|0
  • Abazandır sis

0|0
    0|0
  • 3ü birden

0|0
    0|0
  • Karsisindaki guzellige doyamadigi icin:-)

0|0
    0|0
  • Merak ediyor yavrucağız

0|0
    0|0
  • birtanede foto buraya atsana

0|0
    0|0
  • Atma sen

0|0
    0|0
  • Onların niyetleri kötü uzak dur