Sorum kızlara, bu sevmediğinin belirtisi midir? Siz sevseydiniz böyle yapar mıydınız?

Bir kızdan hoşlanmaya başlamıştım. Ben 12. sınıfım, o 9. sınıf. Fakat ikimizide görseniz üniversiteli sanırsınız. Büyük duruyoruz baya. İnstagramda takip ettim onu, o da beni takip etti. Ben bir adım atmış oldum. Sonra paylaştığı fotoları beğendim bu da 2. adım. Onun ise tek yaptığı 1 fotomu beğendi. Kendinizi kızın yerine koyun. Sevseydiniz en azından birkaç fotosunu beğenerek belli etmez miydiniz? ya da o sizi instagramda takip etmiş, en azından ismini gördünüz facede ekleyip, ya da twitterdada siz takip etmez miydiniz?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • hayatınız sanal alem olmuş..
    Foto beğenme falan hikaye bunlar sen kızın davranışlarına konuşmalarına falan bakacaksın..

0|0
    0|0
    • inanır mısın soruyu sormadan önce 'normalde bu kadar salak bir insan değilimdir mazur görün' yazıcaktım. Fakat kızla hiçbir yerde muhabbet kurma imkanım olmadığından hiç konuşamadım.

• sanal alemden sadece tanışa bilirsin ancak , ona çıkma teklifi edersen yüksek olasılıkla kabul etmeyecektir.
      Bir şekilde onunla yüz yüze konuşma imkanı bulmalısın.
      Başka türlü çok zor.

• Olabilir bro

0|0
    0|0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...