BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Erkekler için neden güzellik bu kadar önemli?

Elbette kızlar da belli şeylere önem veriyor, kadını erkeği, kimse kolay kolay ruh güzelliğine bakmıyor. Ama kadınların talepleri daha çeşitli. Kimisi zenginlliğe göre, kimisi tipe göre, kimisi ağzının laf yapmasına göre, kimisi, ortamda en güçlü oluşuna göre vs erkeği seçiyor.

Oysa erkekler için istisnalar dışında olay güzellik ya da çirkinlik. Bunun nedeni nedir?

Bir kadının tek şansı güzel olması. Erkek ise çirkinse kariyere kasar vs durumunu kurtarır. Kadın ya güzeldir ya da değildir istisnai durumlar dışında.

Bunun nedeni nedir?

Kimseye sataşmak ya da laf atmak amaçlı yazmadım, sadece merak ediyorum. Fikirlerinizi merak ediyorum.
(Çok mu çirkinsin diye sormayın, beğenenim de var beğenmeyenim de vardır, olay şahsi değil, gözlemim bu yönde sadece) :)

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

1|0
736

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çok güzel olsun diye bir şey demedim hayatım boyunca demem de ama onu görünce kanım ısınsın ona biraz heyecanlanabileyim. Bu çok güzel olsun anlamına gelmiyor. Onun haricinde sevebileceğim biri olsa güzel olmasa da özelliklerine göre kararımı veririm. Hobilerine, yaşantısına vs vs

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

635
  • Onlar guzel gorduklerini severler onemlidir onlar icin tanidikca daha cok severler ama biz kizlar bizim sevmedigimiz bize uymadigini dusundugumuz biri olsada tanidikca onu severiz ve baglaniriz erkek milleti bu pek yormamak lazim kafayi :)

0|0
    0|0
  • Güzellik dediğin şey iç güzelliktir. Bir kadın ya çirkindir ya güzeldir. Çirkin bir kadın ile olmak istemez. Aptal kadın çirkindir mesela. Akıllı olan kadının vücudu da güzeldir her daim

0|0
    0|0
  • Erkekler için bir kızdaki ilk önemli şey fiziksel görünüştür. Sonra diğerleri gelir. Kızlarda ise tip 2. Sırada gelir. 1. Sırada karakter vs işte ;)

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil... şu an yetişen kuşakta kanki... zorluk çekenlerin sayısı az olduğu için çoğu hep güzel olsun hep iyi olsun havasında... ve bu yuzdende çoğu kişi yalnız ;)

0|0
    0|0
  • ciddiyet yoksa güzel olmalı işe yarasın ciddiyet varsa temiz olsun hayat yaşayalım beraber erkeğin gözlüğü budur kabaca

0|0
    0|0
  • Çünkü kadınlar düz otomat her biri diğerinin kopyası. Hal boyle olunca tek değişken parametre olarak güzellik kalıyor ://

0|0
    0|0
    • erkekler de genel olarak aynı... ama kızlar yakışıklılık, kariyer, zenginlik gibi farklı parametreler oluşturmuş sanki.

• Okumadım ama minyon seviyorum. Başka kızlarla birlikte olasım gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Ben guzellige hi c bakmam benim icin onemli olan dusunce tarzi

0|0
    0|0
  • Türk Kadınların çapı dar olduğu için durum böyle
    Taşlanmadan linç edilmeden kaçıyım ben çüüs

0|0
    0|0
  • Fıtratları gereği dış görünüşe daha çok önem verirler.

0|0
    0|0
  • kadın güzel olacak abi yürüdümü yerler zangırdayacak uzun boylu olacak cilveli olacak işveli olacak

0|0
    0|0
    • erkek de yakışıklı olmalı bence, uzun boylu, bakımlı

• evet erkekte bakımlı olacak burnundan ve kulaklarından kıllar sarkmayacak güzel kokacak şık giyinecek biraz maço olacak kibar olacak kadınını özel kılacak ona saygı duyacak vs vs

• işve cilve derken nasıl mesela anlatırmısın hareketleri

• dışından etkilenmediğim bir kadının içini önemsemem.

0|0
    0|0
    • Senin gibi düşünen kızlara saygı duyuyor musun peki? Yani "gözüme hitap etmeyen gönlüme biraz zor hitap eder" diyen kızlara? :)

• evet duyuyorum çünkü tpime ve fiziğime güveniyorum.

• erkekler kadar kızlar da önem veriyor bence ama erkekler daha çok bakımlı olmasını istiyor

0|0
    0|0
  • Yanlış tespit yapmışsın bana göre sırf güzel diye biriyle olmak yanlış

0|0
    0|0
  • İşte bu yüzden biz erkekler kadınları anlayamıyoruz 😄

0|0
    0|0
  • Güzele bakmak sevap dediler ben tamamen öbür tarafı garantiye almaya çalışıyorum 😊

0|0
    0|0
  • Herkes yanında 1.80 sarı saçlı mavi gözlü taş gibi bir hatun ister anlamak için erkek olmak lazım

0|0
    0|0
    • ben de yanımda 1.90 boyunda sarı saçlı mavi gözlü taş gibi bir erkek isterim şahsen. :)

• Dünyada güzelik önemli oteki dünyada ruh güzelliği :)

0|0
    0|0
  • Gözüme hitap etmeyen gönlüme biraz zor hitap eder çünkü.

0|0
    0|0
    • Senin gibi düşünen kızlara saygı duyuyor musun peki? Yani "gözüme hitap etmeyen gönlüme biraz zor hitap eder" diyen kızlara? :)

• Niye duymayım?

• bence geçmişten gelen bir davranış güçlü erkek her zaman güzel kız bulmak isterdi

0|0
    0|0
  • ben sporcu seviyorum yanımda benim gibi birini görmek güzel olur:)

0|0
    0|0
  • Bence erkekler bakımlı seviyorlar güzel değil

1|1
    0|0
  • Kendisine saygısı olanlar bir birlerini bulur.

0|0
    0|0
  • Bence tam tersi

0|0
    0|0
  • Kadınlar içinde önemli

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma

0|0
    0|0
  • yine ince tespitler

0|0
    0|0
  • Onemli degil benim icin

0|0
    0|0
  • Sen şimdi tipsiz biriyle çıkar mısın

0|0
    0|0
  • Görsellik on planda olduğu için

0|0
    0|0
  • sadece güzelliğe bakmayız tespitin eksik

0|0
    0|0
  • Güzellik değilde bakım ve zeka önemlidir.

0|0
    0|0
  • inadına güzellik

0|0
    0|0
  • onemlı iste

0|0
    0|0
  • Kizlar icin daha cok onemli

0|0
    0|0
  • Sempatik olsun

0|0
    0|0
  • tatlı gülsün yeterr

0|0
    0|0
  • göreceli durum çirkin sevmeyiz

0|0
    0|0
  • Guzel olmasi kadar cekici olmali siz nasil yakisilli kasli istiyosaniz bizim icnde onmli icinin gitmesi lazim bunu her kis ypmz

0|0
    0|0
  • öyle bişey yok ki mesela bakımlı bır erkek bakımlı birini ister sen bakımlı olunca direk güzel oluyosun zaten

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...