Tanımadığım bir kızla nasıl tanışabilirim?

Sabah otobüste veya durakta nasıl konuşup tanışabilirim? Ne demeliyim öncelikle?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Otobüs ne zaman gelecek acaba biraz bu gün geç mi kaldı sanki gibi bir giriş yapabilirsin belki duraktayken. Otobüste de bu otobüs şurdan şurdan geçiyor mu tam emin Değilim de diyip muhabbeti açabilirsin

0|1
    0|0
    • Benim nereye gittiğimi biliyor. Otobüs de 5 dkkaya bir geliyor zaten ama ben sabah 15-20 dk bekliyorum durakta. O yüzden bu sorular ona saçma gelir. :)

• Hangi okula gidiyorsun tarzi bir sey olabilir

• Aynen seni okulda Görmüş olabilir miyim acaba hangi okula gidiyorsun ya da şey bak bu klasik bahanedir isminiz nedir acaba ben sizi ilk okuldan bir arkadaşıma çok benzetiyorum isminiz aslı mıydı gibi gibi hangi okuldaydınız ilk okulda falan falan gbi 😄😄😄

En İyi Erkek Görüşü

• Valla çok güzel bir konuya değinmiş arkadaş. Bende çok oluyor ya :D Kesişiyoruz güzel güzel ama sonrası yok nasıl giriş yapabiliriz

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Merhaba diye başlayabilirsin rahat ol yani dünyanın en zor işi değil.

0|1
    0|0
    • Devamı nasıl olacak :) ?

• Yani.. :) bilemedim bak
      Merhaba de gerisi doğaçlama yap ya etkilendiğini ilği duyduğunu belli et ama direkt söyleme sapık sanabiliyor çoğu kız.
      Yere bir şey at sizden mi düştü de yok der gülerek peki dersin sonraki gün gülersin tebessüm edersin. Sonra açılırsın yani kız senle konuşmak isterse devamı gelir zaten doğal ol b. kunu çıkarmadan. :)

• Git meraba de laubali olmadan fazla

0|1
    0|0
    • Devamı?

• Merhabadan sonra nasilsin diye mi dev etmeliyim yoksa tanisabilir miyiz tarzi bir sey mi?

• Sürekli karşılaşyoruz ama hala tanışmadık de 😊

• Size yazmak istiyorum de :)

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...