SEVDİĞİMİ NASIL SÖYLERİM?

9 yıldır sevdiğim bir kız var. ve ben sevdiğimi söyleyemiyorum hayır der diye. hayır derse yaşayamam. sizce nasıl söyleyebilirim ki hayır diyemesin.

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• 9 yılmı? Ömrün yarısı ya delimisiniz siz söyleyin hayat kısa ya sev ya sevil beklemek vesürekli bunları düşünmek kötü bir psikoloji yaratır insan da. Ya evet der ya hayır hayırı da bekle eveti de kızın senden haberi bile yok. Git söyle 1 saniye bile bekleme daha fazla.

0|1
    0|0
    • 9 yıldır ikimiz de öğrenciyiz. ve araştırmalarıma göre ailesi okul bitmeden bu tür şeylere karşı tabi benim ailem de karşı bu yüzden diyemedim.6 aydır antidepresan kullanıyorum zaten. onu düşündüğüm de eğer bir çıkmaza girersem kriz geçiriyorum. nasıl söyleyebilirim ki birden beni görürse cevabı evet olmaz ki

• açılamadım ki kimseye bununla ilgili bir sözüm var.
      Ben pek güvenemezdim sevgili insanlara
      Aklıma geldiğinde döktüm içimi kağıtlara
      Dili yoktu kağıtların
      Belki de bu yüzden güveniyordum onlara. diye.
      işte korktum ne ona ne bir başkasına. psikiyatristte bilmiyor bu sebepten dolayı ilaç kullandığımı. sizden dahadeğerli mi diyosunuz ya evet benden daha değerli ömrümün belki de en değerli 9 yılımı onu düşünerek geçirecek kadar değerli ve bu yüzden ne zaman demeye çalışsam kalbimle. aklım dur diyor dur..

• Dur mu diyor bazen insan kalbine ve mantıgına laf geçirmeli.
      O zaman bir 9 yıl daha bekle o sevgili aşkında başka biriyle evlenir bu süre içerisinde belki senin aşkında içinde patlar.
      Bunları göze almış olman lazım o halde.

En İyi Erkek Görüşü

• 9 yıl mı ben burda 2 ayın acısıyla duramıyorum sen yıllar diyorsun

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Oğlum sen bitmişsin 👍👍

0|1
    0|0
    • Neden ki. kaybetme korkusunu göze alamadım.

• Haaa tamam ozaman daha cok yolun var üniversiteyi gidince unutursun merak etme

• 9 yıldır unutamadığımı 4 sene de mi unutacağım iki tane kitap yazdım ben onsu geçen 9 yılımda ona. hiç sanmıyorum unutacağımı üstelik unutmak istemiyorum ki ben onu çok seviyorum istiyorum ki o da beni sevsin.

• 9 yıl mı? Oha be kardeşim...

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...