Secme ihtimali var mıdır?

Hoşlandığım çocuga arkadaşı yoluyla hoşlandığımi soylettim. Cocuk sevgilim yok ama kimseyi istemiyorum demiş. Ama araa bakıyor okulda. Hoşlanma ihtinali var mi?

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• bence vardır , belki çok çekingen olduğundan istemiyorum falan demiştir. ya da gerçekten istemiyordur ve senin aslında ona uygun olup olmadığını kontrol ediyordur hani belki değer diye.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk aynı benim kafadan :D öyle birinin sana karşı hoşlanma ihtimali bile yok tabi dediği doğruysa böyle tiplerin aşk meşk ile işi olmaz güven bana.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

26
  • Aklına girmişsin bence. Kafasında birşeyleri oturtmaya çalışıyordur

0|0
    0|0
    • Ama sevgili anlaminda birini istemiyorum demis başta. Sonrada kim olduğumu öğrenmiş.

• Canım aşkım çok seviyorım diyecek hali yok ya. Herkes savunma yöntemi olarak bunu smyler ilk tepki vermek çok zordur çünkü. Bir anda olmasını da istemez insan yani

• Teşekkür ederim

• Tavan yapmış belliki. Kendini geri çek sakin bakma görim ben o herifi

0|0
    0|0
  • Kafası karışık olmalı sen haber gönderince dikkatini çekmişsindir

0|0
    0|0
  • muhtemel.

0|0
    0|0
    • Sevgili anlaminda birini istemiyorum demesine ragmen mi?

• Şimdi sen ondan hoşlanıyorsun/seviyorsun ya her şeyi ona yormak ister kalbin o yüzden fazla düşünme basit şeyler için daha neleri var ya. Canını sıkma bu basit konu için en fazla gurur olduğu için rezil oldum sanırsın halbuki alakası yok 4 gün ağlarsın sonra geçer ama böyle her gün beyin yersin gereği yok. :)

• Rezil oldugunu düşünmüyorum ya. Sinirlendim hatta eliyle beni gösterince. Yakinda oturuyoduk beni gosterdigi bariz belliydi. Artık cokda umrumda değil ya 😀😀😀

• korkmuş olmalı zavallı, kaç yaşında

0|0
    0|0
  • belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Yani onu bilemeyiz ki bakiyorsa etkilenmistir

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0