Kızla buluşmaya gideceğim goruslerinizi alabilir miyim?

Kızla buluşmaya gideceğim goruslerinizi alabilir miyim?

İlk buluşma için bilgi

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Biraz mesafeli davranın, kız sürprizlerden hoşlanıyorsa bir çiçek alabilirsiniz (bence boş israf), hemen konuları evliliğe falan getirmeyin, onun neleri sevdiğini öğrenmeye hevesli olun, kibar olun, Kafede oturacaksanız sandalyesini çekin önce o otursun falan filan. Valla benim de hiç sevgilim olmadığı için anca duyduğum şeyleri söylüyorum. İşinize yarar mı bilmem.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla kardeşim olma. Gereksiz espriler yapma. Ota bka gulme ve is hesap odemeye gelince seni ben davet ettim olmaz oyle sey bu benden diyerek kizin gonlunde taht kazan.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

41
  • Üstündeki mont çok kötü onu giyme. Siyah pantolon beyaz tişört sade lacivert hırka giy. Güzel bir parfüm dişlerini fırçalama. Koluna saat tak

0|1
    0|0
    • Moda tasarimci. Benim en sevdigim kombin , acikcasi baska birininde ayni fikirde olmasi mutlu etti beni cok sukur.

• @Muchide teşekkür ederim bende benimle aynı fikirde olanı gördüm mutlu oldum çünkü benim etrafımdada saçma sapan tarz insanlar var. Bu tarzı düşünen pek kişi yok malesef. Ondan arkadaşlarım genelde bana sorarlar :)

• Al bendende o karar, cevremde surekli ayni tipte kombinler gormekten biktim. Hava guzel, piril piril , millet deri ceket giymis ve kolunu hafif sivamis yukari dogru, ya hava yaniyo Şu an 18 derece deri cekete gerek var mı allaha sen. Ben ise ayni ama ayni senin dedigin kombinle didari cktimdi Bugun, hirka zaten ince bisey terletmez valla ben kendi kombinlerime guvenirim ama ne yalan soyliyim farkli kombinler denemek isterdim stil danismanim olsun isterdimde , yokki sizin gibi biri cevremde, tesekkurler yorumunuz icin :)

• Ee ayakkabi saatte

0|0
    0|0
  • Bol şans 😀

0|0
    0|0
  • kimmiş acaba o şanssız kız

0|0
    0|0
  • iyisin kanks

0|0
    0|0