Bu durumda ne yazılır ne yapılır?

24 yaşında birisiyle konuşuyorum 19 yaşındayım 4 gündür konuşuyoruz numaramı istedi vermedim. anlayış gösterdi twitterdan konuşuyoruz şu an. 1 2 kere buluşmak istediğini söyledi inşllah dedim. dün ne zaman buluşuruz dedi bende benim zamana ihtiyacım var dedim trp attı uyudu. sabahta konuştugumuzda ne zamanından bahsediuosun daha sesini duymadım ne kadarda daha devam edicek bu dedi. daha sonra dedim numara bir kere istedin daha istemedin isteseyd, n verirdim. bir kere istedim daha istemem dedi. tamam ver numaranı kaydediyim dedim gerek yok burdan konuuyoruz dedi. tamam verme dedim. tamam dedi konuşma bitti? sizce bu durumda ben ne yapabilirim?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Adam haklı, yüzünü bile görmediği ve hiç bir zaman görmeyeceği biriyle neden vakit harcasın ki?

"daha sonra dedim numara bir kere istedin daha istemedin isteseyd, n verirdim"

Şu olayı açıklıyor zaten. İlkinde hayır dediysen neden ısrar etsin adam? İşi yokuşa sürüp muhteşem bir sonuç bekliyorsan gerçek hayatta işler kafandaki yürümüyor bilesin.

0|0
    0|0
    • sence bu durumda ne yapmam lazım

• numarasını istedim gerek yok dedi bana o zaman niye tersledişimdi yazmak istiyorum ama ne yazıcam bilmiyorum. farkındayım o haklı ama bende yeni bir ilişkiden çıktım hemen onunla buluşmam biraz saçma olucak o bunu bilmiyor bile

• Terslemesi normal, biraz tutarsız ve işi yokuşa süren bir tavır sergilemişsin, adam da tepki göstermiş. Sen durumu anlat, bir ilişkiden yeni çıktığını, biraz zor bir dönemden geçtiğini ve ondan dolayı biraz ters davrandığını falan anlat o zaman, tabi durum bu ise. Eğer şimdi görüşmek istemeyip bir süre sonra görüşmek istiyorsan yine durumu açıklayıp zaman iste. Biraz açık ol, dürüstçe yaklaş o zaman karşındaki de aklı başında biriyse ve bir şeyler için çok geç kalmadıysan durum muhtemelen düzelir.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

38
  • Malmı bu çocuk ya bırak konuşma yazarsada cevaplama tribi kime mk

0|0
    0|0
  • bişey yapma vermediğin iyi biraz daha zaman lazım tanıyın birbirinizi

0|0
    0|0
  • Birak kizin sanalda aşk mi yasanir

0|0
    0|0