Yabancı turistler ile nasıl tanışabilirim, diyelim ki tanıştım evliliğe nasıl ikna edebilirim?

Merhaba

Tatile gelen turistler ile nasıl tanışıyorsunuz... Ben kimseyi rahatsız etmek ya da ürkütmek istemiyorum... Saçma yorumlar yapmayın yabancı biri ile evlenmek istiyorum... Yardım lütfen...

Plajda olmaz gibi... Hani kendimce uzun uzadıya kesiyordum seni profil de sağlam bir yazayım dedim diye düşünür gibi geliyor...

Akşam bir yere gidebilemek için sabahtan planlamak lazım...

Akıl verse biri?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• İngilizcen yoksa bir bamya yiyemezsin. Varsa Alanyada istediğin kadar bulabilirsin zibil gibi var ayrıca türk hatunları gibi ters cevap verme gibi bir lüxe sahip deiller onlar olsada yapmazlar. Sakın yabancılara türk yanı kadir inanır bakışı atıp uzaktan kesim filan deme bunlar sadece bizimkilerde işe yarar. Uzaktan gül yanına git konuş Spor giyin herzaman saçlara çok onem verirler tarz yarat kendine paran varmıs yokmuş araban varmıymış evin varmıymış falan hiçmi hiç dert etmezler. Benim gidip hoşlanıp konusup çıkamadığım hatun sayısı 2 tanedir. Ruslardan uzak dur Norweçlileri kıskanma Danimarkalıları aldatma (kötü dayak yersin ) Polonyalıları kaçırma eglendir neşelendir çok yırtık olma. Eger ingilizcen iyiyse sakın perfect ingilizce konuşma.13 senelık tecrübemle bunları yazdım haberin olsun

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • Otelin ya da herhangi bir clubun barinda yanına oturup " let me buy you a drink" diyerek giriş yapabilirsin. En kolay tanisabilecegin yöntem bu.

0|0
    0|0
  • Dilin varsa cekinme! Konus tanis ne biliyim hoslandigini belli et yeter. benim dilim olsa cekinmem

0|0
    0|0
    • Dilim var ancak dil tek başına yetmiyor... İlk konuşmaya gittiğinde kız bir tedirgin oluyor... Bazen panikliyor yanından kalkıp gidiyor... bir de yoldan mı çevircez herşeyin yolu yordamı var... Ben bilmesem de...

• Guven ver espri yap ve iltifat et bu kadar

• Avrupa hayalimi kuruyorsun?

0|0
    0|0
    • Hayır... Yani Avrupaya gitmek için böyle bir yola başvurmama gerek yok... Sadece türklerden umidimi kestim gibi... Yabancı gelin taraftarıyım...

• hic bulasma derim.
      Kültür farkli adamlarda. Özgür insanlar. Kisitlamaya kalkarsan hic düsünmez birakir gider.
      iyi düsün bence.

• Ben de kültür farklı olduğu için istiyorum... Türk aile yapısı bana göre değil... Yani ben de kısıtlama taraftarı değilim...
      Evlenmek demek özgürlüklerin kısıtlanması demek değil... Ama biz de otomatiğe bağlamışlar... En geç 18:30 da ev de ol vs. İstersen bir de kart basayım diyesim var...

• öyle bir dunya yok :)

0|0
    0|0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...