Ortamda hoşlandığınız kızla ilgilenen birileri varsa nasıl davranırsınz, kız hoşlandığınızı bilmiyor ama, kıskanır mı?

Ortamda hoşlandığınız kızla ilgilenen birileri varsa nasıl davranırsınız? Kıskanır mısınız? Kıskanırsanız nasıl belli olur? Kız ondan hoşlandığınız bilmiyor ama diyelim rahat ve özgüvenli biri böyle bir durumda bozulur mu napar? Yani etrafımdakilerle değil de onunla ilgilendiğimi nasıl belli edebilirim?

1|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Sen sadece gözlerine uzun uzun bakarak gülümse. Odun değilse anlar

1|0
    0|0
    • Odunsa 😂

• Otur bekle kardeşim ne diyim;) armut piş azıma düş.:)

• Yok ya öyle bir derdim yok, ne olacaksa karşılıklı olsun, mesela bana bir yardımı olduğunda güzelce teşekkür ediyorum, yeri gelirse bende ona yaparım mesela

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

06
  • Mutlaka kıskanır sinirlenir ters ters bakar sana. Onun la ilgilendiğini göstermek istiyosan ona daha yakin ol imkan varsa sohbet et

0|0
    0|0
  • Onla ilgilenerek... Şu dolaylı yoldan iş çevirmeyi bırakıp düz hareket etmeyi bir öğrenemediniz.

0|0
    0|0
    • Ya iş çevirmek değil ben çekingen biriyim pat diye onunla ilgilenmem zor, karşılık verecek şekilde nasıl davranabilirim ona

• Ağırdan alarak devam etcen sende 😕 ya da sen üsteleyeceksin.

• Ağırdan alıcam 😂😂😂

• egerki benim sevdigimi bile bile ilgileniyorsa ayıp eder oda bize yakışmaz asla

0|0
    0|0
  • Heycann

1|0
    0|0
  • Kiskancliktan geberirim

0|0
    0|0
  • Saçmalama

0|0
    0|0

Benzer Benceler