Dekolte giyen kızlara karşı neden önyargılısınız?

Ne biliyim sevgili olmazsınız evlenmezsiniz genelde örneğin dekolte giyen kızla saf kız ararsınız

0|1
753

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli biri iç geçirecek sende buna şahit olup ses etmeyeceksin ve adamım diye geçineceksin öyle mi yerine koysaydın kendini rahat olabilir miydin kendine güvenle alakalı bir durum değil benim gözümde ucuz basittir sadece şık duruyor diye de giyildiğini düşünmüyorum zaten aynı fikirde olmamamız bizi düşman yapmaz bunu da söylemeden geçemeyecem

0|0
    0|0
    • herkesin kendi görüşü tabi. ama gayet şık durabilen bişey bence, kadın erkekleri düşünmeden giyebilir dekolte erkeklerin tabi dikkatini çekebilir ama tip tip bakıp iç çekiyorsa bu onların abazalığı

• aşırıya kaçılmazsa elbette dediğin gibidir lakin bunu nerelerde giydiğinde önemlidir her kesim böyle düşünmeyecektir hatta çoğu diyelim nu düşünce yapısında değil toplumumuz sende biliyorsundur. şayet kimin ne giydiğim umrumda olmaz benim beğenip de göz çarpabilir ama benim yanımda o şekilde tutum sergileyemez başkası için normal olabilir eyvallah sözüm yoktur ama kendi açımdan kabul edilemez bir durum çnkü dibim çamurdan gözükmez o durumun içine girersem

En İyi Kız Görüşü

• Dekolte teşhire mahal veriyorsa basitleştirir.. herşeyin yeri ve zamanı vardır.. saflıkla vs ile alakalı değildir..

0|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

652
  • Canım benim biz erkekler malwsef sevdiğimizi çok kıskanır olacaksa da sadece bana dekolte giyip baştan çıkarsın isteriz. Zaten yeteri kadar güzel vw dikkât çeken bir kızın daha fazlasına gerek duyutor olması saçmadır. Özgürlük demek her önüne gelenin nefsini hiçe sayarak baştan çıkarma hakkı vermwz. Sevgilisi olan artık seçimimi yaptım sadece ona özel her tarzım olmalı deyip çeki düzen vetmeli diyorum kendine. Bunu düşünen kadına daha çok güveniyoruz...

0|0
    0|0
  • Bak, neden biliyormusun, cünkü kendi yüzünün ve kalbine güvenen bir kiz, orasini burasini acmaz... ben orayi biraz actigimda hemen kendimi cok kötü ciplak hissediyorum, ne gerek varki oralari göstermeye? ve inan bana orasini acan hangi kiz olursa olsun, o kiz veriyor... vermiyorsa seni begenmedigindendir ama yine verir

0|0
    0|0
  • Ben hiç bir kıza karşı ön yargılı değilim. Bir kız nasıl rahat ediyosa öyle giyinir , aynı şekilde bir erkek vücut geliştiriyorsa ve vücudunu göstermek için dar şeyler giyiyorsa. Geniş şeyleri istemiyorsa. Bir kızda dekolteyle aynanın karşısında mutluysa , taytla aynanın karşısında mutluysa kısaca kendini nasıl hoş görüyosa öyle giyinir.

0|0
    0|0
  • Hayatıma giren hiç bir kadının ne giydiğini karıştım ne de benden önce kiminle ne yaptığını umursadım. Kendine güvenen insanda böyle tripler olmaz.

1|0
    0|0
  • Çünkü ben bir müslümanın ve giyinme tarzı benim dinime aykırı ben sadece bu dünya için yaşamıyorum benim yanıma yakışacaksa en azından giyim tarzına da dikkat etmeli yanlış anlaşılmasın kapanması vs kendi tercihidir ama aşırı açık giyinemez

1|0
    0|0
  • Meme ucu göründü görünecek ya da azcık rüzgar esse iç çamaşırını görebileceğim hemcinslerimle arkadaşlık yapmam. Aşırıya kaçmadığı sürece kimsenin öyle önyargı ile yaklaştığını görmedim ben.

0|1
    0|0
  • Bana sorar san müslümanlıkla örf adetle ilgili sizde o zaman birgün kapalı gezin ne olacak yani hep yabancılara hep tv deki kedini bilmezlere göre moda diye sacmalık lara uyacagınıza birgünde kapalı gezin yani ne olacak...

0|0
    0|0
  • Neden öyle olsun ki dekolte giyen kız insan değil mi o zaman dekolte giyenlere sadece bakılsın onlara evlilik hakkı felan verilmesin

1|0
    0|0
  • Dekorte giyende namus olmazki bana benzeyin azcık @Scre4m @BeyazzPudraSekeri siz ne düşünüyorsunuz

1|1
    0|0
  • pezvnmym ben la yanımda kıza baktıracam , evde giyisn illa orasını burasını başka erkeklere gösterince elinize ne geçiyor.

0|0
    0|0
  • Sen dekolte giymekte ozgursen bende istedigim kizi secmekte ozgurum sende dekolte seven erkek bul baska bir erkek esimin biyerlerine bakarak ic gecircek kabullenmem

0|0
    0|0
  • ön yargım yok.. isteyen dilediğini giyer gezer... bunu ahlaki açıdanda değerlendirmemek gerek.. çünkü bunun için başka şeyler gerekir..

0|0
    0|0
  • Kadın yeri ve ortamı uygun olması şartıyla kendine yakışanı giyebilir.

(Altını çiziyorum yeri ve ortamı birde kendisine yakışmalı)

Dekoltede giyebilir minide vs...

0|0
    0|0
  • dekolteli niye giyinir ilği çekmek için ilği çekince ne oluyor tanışıyor. tarzıysa olay farklı ama öyle kızlar varki dekolteli giyindini zannediyor ama öyle berbat ki adamın kusası geliyor

0|0
    0|0
  • Neden öyle yapayım. Yani illa dekolte giyen aramam ama dekolte giyene de kötü bakmam. Herkesin kendi tercihi.

0|0
    0|0
  • Dekolte bence uygun bir giyim tarzi degil
    DiyorumBen^^

1|0
    0|0
  • Zekasiyla igi cekemeyenler vucuduyla ilgi cekmeye çalışırlar yani heralde

2|0
    0|0
  • sen erkek olsan ve sevgılın orasını burasını açsa ızın verır mısın buna

0|0
    0|0
  • her koyun kendi bacağında asılır ön yargılı değilim

0|0
    0|0
  • Cunkuu supheleniyrz kizim ne o oyle acik sacik bakmayan yok kendinize biraz duzen verin beaa iyiki kizsiniz bizden betersiniz oranizi buranizi acmayin

0|0
    0|0
  • 18 20 yaş tayfaya yakışmıyor hoş durmuyor yani estetik açıdan güzel olursa kendim böyle giy derim :D

0|0
    0|0
  • Kadın erkeğin kitabıdır tum sırları onda saklıdır 😉

0|0
    0|0
  • Çünkü tüm erkekler görsün diye memesini açan birine en iyi öyle tepki verebiliriz.

0|0
    0|0
  • dekolte evde giyilir sokakta teşhircilik yapmaya gerek yok kişiliği zayıf bayan dişiliğini sergiler

0|0
    0|0
  • Bence çoğul eki kullanma... Herkes ön yargılı değil yakışan kişi giymeli

0|0
    0|0
  • Dekolte ayrı şey teşhir ayrı şey zaman ve mekan da önemli tabii...

0|0
    0|0
  • Kendi tercihidir. Beni ilgilendirmez. Önyargılıda değilim

0|0
    0|0
  • mahremini açan, onunla gezebilen..
    yok o kişi ben değilim..
    nerede ne giyeceğini bilecek..

1|0
    0|0
  • selam hanfendi kusura bakmayın ama bende o dediginiz gibiyim

0|0
    0|0
  • Aramızda kalsın ortam kötü bence sorun olmaz kişi kendini bildikten sonra

0|0
    0|0
  • neden siz kendinizi o şekilde sununca ne anlıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Vücudunu teşhir etme çabasında içinde bulunan kızlara karşı neden ön yargılı olmayayım?

0|0
    0|0
  • Sen marketten neden soyulmuş karpuz veya portakal almazsın?

0|0
    0|0
    • kadın ve meyve benzetme bile olamaz apayrı şeyler karpuz ve portakalla romantik bir ilişki yaşıyorsan sen onu bilemicem

• Benzetmedim sadece örnek verdim.

• örnek vererek benzetme yaptın

• Benim olanı niye başkası görsün

1|0
    0|0
    • kimse kimsenin malı değil ki. sahiplenmen güzel ama ilişkilerdeki en büyük problem herkes sevgilisini kendine ait birşeymiş gibi görmesi oysaki hepimiz sonunda yalnız bireyleriz. herkesin bakışı farklı olabilir tabi bu benim görüşüm

• Görürüm olacak

• bende insan sadece kendine aittir diyorum başka da diyeveğim şey yok

• Herkes istediği gibi giyinir.

1|0
    0|0
  • oyle bir onyargim yok...

1|0
    0|0
  • Bananem Giysinler :)

1|0
    0|0
  • Önyargılı değilim

1|0
    0|0
  • ben onlari daha cekici ve cesur buluyorum

1|0
    0|0
  • neden kendini bilen biri olsun yeter

1|0
    0|0
  • Guzel dozunda dekolte

0|0
    0|0
  • Giysinler ön yargım yoktur bu konuda :)

0|0
    0|0
  • Önyargılı değilim

0|0
    0|0
  • önyargılı değilim.

0|0
    0|0
  • yok öyle bir şey..

0|0
    0|0
  • oyle giyilmemeli

0|0
    0|0
  • ben yakıştırıyopm herkes gıymelii

0|0
    0|0
  • On yargi yok. Direkt geregi dusunuldu bizde :)

0|0
    0|0
  • insan gördüğünü sever

0|0
    0|0
  • Ben sevgili olurum genelde

0|0
    0|0
Daha Fazla
8

Benzer Benceler

Yükleniyor...