SURIYELI KIZLAR BİZİM TURK KIZLARINDAN DAHA GUZELLER?

Bugun gordum bu insan olamaz dedim bildigin taşgillerden küçükken oynadigimiz taşlardan biri büyümüş bu olmus heralde dedim. Asik oldum nasil bulacam suriyeli bu hatunu yav? oy ben nerelere gideeeem

0|0
415

En İyi Erkek Görüşü

• geçen sene bende bir ıraklı kızı gezdirdim 9 gün samimi söylüyorum insan değil bir inci tanesiydi kızın saçı bir ayrı güzel ten bembeyaz parmağınla dokun izi çıkıyor böyle pembe pembe dudaklar yanaklar hele gözler kapkara kocaman sana baktımı tansyonun fırlıyor elleri küçücük bir sanat eseri velhasılı kelam öyle birşey ama sonra kocası geldi bağdattan 43 yaşında herif 55 gösteriyor kızda bunun 3. karısıymış

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Taş al sokaktan bir tane sonra onu her gün sula. 3 sene sonra o taş güzel bir hatuna dönüşecek

1|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

314
  • Ortalık Suriyeli kayniyor daha bir tane güzelini/yakisiklisini gormedim çok tipsiz milletmis standart hepsi esmer. O Suriyeli değildir, Arapça konuşuyordu dersen eğer başka ülkeden gelmiştir belki

0|0
    0|0
  • en azından bizim türk kızlarımız ülkesini koruyan namus sahibi düzgün kişiler çoğunluğu

3|1
    0|0
  • Benim gördüklerim çingeneden hiç bir farkı yok çoğu suriyeli kızın valla hiç güzel bulmadığım tek millet onlardır benim için

0|0
    0|0
  • la bir git şurdan. o zaman suriyeli kızlarla evlen sen. Türk kızlarını rahat bırak

3|0
    0|0
  • Suriyeli kızlardan muzdaribim gördükleri yerde uzaylı görmüş gibi kesiyolar beni hende uzun uzun ee tabi insan ister istemez rahatsız oluyor.

0|0
    0|0
  • Aynen bilader bende farkettim baya iyiler birde bunları böyle esmer bilirsin bildigin bembeyaz bunlar yahu

0|0
    0|0
  • :D :D evet gercekten bazi araplar bizim türk kizlarindan cok daha güzeller. suriye basi cekiyor.

0|0
    0|0
  • evet bazılarının yüzleri ve özellikle fizikleri cok güzel ama NADİR

0|0
    0|0
  • Yalnız bizim kadar kendi milletine sallayanı yok

1|1
    0|0
  • suriyeye git

2|1
    0|0
  • Brad Pitt konuştu.

1|0
    0|0
  • Suriyeye git

1|0
    0|0
  • B. s. g

0|0
    0|0
  • hemde 10 tlye veriyorlar

0|0
    0|0
  • 20 liraya veriyorlar :D

0|0
    0|0
  • Suriyelilerin cani cehenneme lanet olasi

0|0
    0|0
  • osurgan taktın sende suriyelilere baboş hayırdır :D

0|0
    0|0
    • Ifsa etmee ozelden yazzzz :D

• arsızlıkla ne alaka biz sen gibi abazan mıyız lan :D? kendinle karıştırma

• ya ne aptalım hızlı okucam diye yanlış anladım özür dilerim aptallığın alasını yaptım şimdide sen tetiketle beni greek diye gardaş :D

Yükleniyor...