NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR?

Uzun zamandan beri sevdiğim çocuk bu akşam ki partiye beraber gidelim mi? Diye mesaj attı. Kabul ettim. Onu sevdiğimi de biliyor. Partiye giderken elimi tuttu bakıştık gülüştük dans falan ettik sonra birden herkesin içinde çirkinsin diye bağırdı ne yapmaya çalışıyor?

0|0
616

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl yani ya durduk yere milletin içinde herşey yolunda giderken çirkinsin diye mi bağırdı?

0|0
    0|0
    • Evet

• Kişilik bozukluğu var sanırım çocukta. Olayı hayal ediyorum düşünmesi bile ayrı bir saçmalık geliyor bana. Böyle bir durumun tarifi yok sanırım. Dam başında saksağan vur beline kazmayı... gibi alakasız saçma...

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

515
  • Beynine oksijen gitmemistir. Biranda öyle tepkiler vermesi normal. :D

1|0
    0|0
  • Ya çocuk dengesiz. Ya da sana karşı hevesli gözükmemeye çalışıyor olabilir.
    Ama bir erkek bir kızın suratına karşı çirkinsin demesi onun karakterinin bozukluğudur. Hiç uğraşmaya değmez.

0|0
    0|0
  • Sizle oyun oynuyor ne hala seviyorsunuz anlamiyorum Şu an kizdim aslinda birakin ne hali varsa gorsun sizle ve gururla alay edimesinden nefret ederim hem sizin guzel veya cirkin olmanizi siz secmiyorsunuz unutun gitsin heryerden engelleyin

0|0
    0|0
  • Belki o cocugun yakin arkadasi kardesi gordugu cocuk senden hoslaniyor kendini senden sogutmak icin bole birsey yapti

0|0
    0|0
  • Ya ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum ama sana tavsiye bu çocuğu bir şekilde unutmaya çalış çünkü düzgün bir insan herkesin içinde böyle bir şey demez. Aşırı yakışıksız bir durum

0|0
    0|0
  • Ben senin yerinde olsam kalabalık demem ağzına yüzüne geçiririm 😂😂 dengesiz işte birdaha biryere gitme konuşma sana zarar verir sonra.

0|0
    0|0
  • Sen hic aynada kendine bakmiyon galiba deseydin

0|0
    0|0
    • O an boğazım düğümlendi beklemezdim çünkü ağlamamak için direndim resmen tokat atabildim sadece

• iddiaya girmiş

1|0
    0|0
  • arkileriyle iddaya girmiştir salla

0|0
    0|0
  • Küçük duruma düşürmeye çalışıyor

0|0
    0|0
  • Bilmem anlamadım

0|0
    0|0
  • Yaşlarınız kaç çok merak ettim

0|0
    0|0
  • Mayyakmi ne

0|0
    0|0
  • net aşağlamış geçmiş olsun asdfsdaf

0|0
    0|0
  • Dikkat et

0|0
    0|0
  • O çocuk dengesiz

0|0
    0|0
  • Hadi canım

0|0
    0|0
  • Sen de verecek potansiyeli görmeyince demek ki

0|0
    0|0
  • Esinlenerek yazmıyacağım sana bu sefer cevaplıcam :D Belki kışkırtılmıştır

0|0
    0|0
    • ☺takıntılı olmanın zararları

• Aman şu an Devlet İşleriyle Uğraşıyorsun sanki :D Neyse İyi Geceler :) Yardımcı olduysam Ne Mutlu bana :)

• İyi geceler ☺

• Partide bakti guzel kizlar var isyan etti. Karakterini sevmemis senin bosver

0|0
    0|0
Yükleniyor...