Kızlar, bir bakin?

Kiz benden 1 yas kucuk ayni okuldayiz ilk donemin ortalarindan beri bakisiyoruz benim en yakin arkadasim onun en yakin arkadasina teklif etti ama kiz kabul etmedi ondan sonra bende cesaret kalmadi zaten. Bazen arkadasimla bahcede otururken ikisi yakinlarimiza geliyorlar bakisiyoruz ama kizi anlamis degilim bir de kiz cok guzel bilmiyorum bana mi oyle geliyor kendimede guvenmiyorum ve de cok utangacim sizce ne yapmaliyim?

0|0
2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Utangacsan kaybetme olasiligin cok yuksek bence git soyle baktin kabul etmedi dalga falan gecti sonra sen uzulursun hep baskin ol :) sen onla dalga gec eger kabul etmesse jsnssnsn

0|0
    0|0
    • Iste bende arkadasimin durumuna dusmekten korkuyorum onla cok gulmustu sevdigi kiz

• Bakmasiyla anlasilmayabilir cunku belki diger arkadasi gibi dalga niyetiyledir yani ins oyle degildir ama olabilir

• Bugunde 3 kez karsilastik kizda alayci bir tip yok ama bellide etmiyor ne oldugunu ve de sevgilisi var mi onu da bilmiyorum yani yoktu ama yapmis olabilir bazen instagrama fotograf atiyor yorumlarda bir cocukla konusuyor aklim kizdan vazgeciyor ama kalbim onu istiyor

• Konus

0|0
    0|0
    • Kiz hic yalniz olmuyor ki hep yaninda kiz arkadaslari var hos yalniz olsa bile konusamiyorum utaniyorum

• Onu sevdigim icin emin ol onu kafama takarim

• Tınlama derken gibi yap

Benzer Benceler

Yükleniyor...