BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Sizce evlenilecek birimiyim?

Evet bu dönem mezun oluyorum ve hayalim olan bir yuva kurmaya bir adım daha atıyorum ☺️ Evlenecek kızı bulursam inşallah yuvamı kuracam ama merak ettimğim birşey var diyelim aileniz sizi isteyen birisi var dedi ve bir şekilde tamam gelsin görüşelim dediniz
sempatik eğlenceli
madi durumu yerinde
bir evim ayrıca diş hekimi mezunu olacam ama yurt dışında bahce dekarasyon şirketimiz var orayı devam etirecem
ve yurtdışında yaşamak gibi bir şansa sahip olacaksınız benimle evlendiğiniz takdirde
peki evlenmek istediğim kişi siz olsaydınız yüzde kaç ihtimal olumlu bakardınız? ☺️

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Hayalperest ve özgürlüğüne düşkün birisi olsam olmazdı herhalde. Ama mantıklı düşünüp klasik bir hayat sürmek isteyen ve geleneklerine bağlı birisi için ideal olabilirsin. Bu arada buradan iş çıkmaz hacı, sanalı bırak reale dön :)

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Baştan kaybediyorsun. Sevgi önemli değer önemli aşk önemli. Para değil. maddi imkan değil.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle ama sevgi karın doyurmuyor ayrıca benimle evlenilecek olsa bir şekilde bunları ögrenmiş olunacaktı ı bakimdan anlatım

• Öyle ama ben en uygun evlenme yaşı olarak görüyorum şuanki yaşımı

• O zaman insanlarla tanış annene falan haber verebilirsin sana gelin bakabilir begendigin olursada 1 2 sene falan evlenirsin

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

36

Benzer Benceler

Yükleniyor...