Arkadaşlar konuşamicam muhabbete giremicem insan yok şu dünyada ama ilişkide bir kızla ne konuşulur?

Normal şartla bir kızla gayet normal konuşurum ama karşımdaki kızın benim içimdeki yeri farklı olunca yeni gelin gibi kalıyorum normalde zor susarım gevezeyimdir
Tecrübeli bay ve bayanlar

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Kasma öyle normal konuş. Birde şekilde şekile girmeme gerek yok olduğun şekli beğenen kız bul rahat takıl kız gitmek isterse soguk davranırsa yol ver bu tür şeyler için fazla kaasma

0|1
    0|0
    • Eyvallah fazla kasma deilde zaten karşımdakinin nasıl biri olduğunu anlarım her türlü insan tipi bilirim ama bir kızlada ciddi bir şekilde yürümesi için ne yaparım onu bilmiyorum işde

• O kadar. Yazdım sevdim butonuna basıp en iyi görüş seçersen bişey kaybetmezsin hatta xprd kazanırsın sevgiler :)

• Yeniyim buralarda fazla anlamiyorum unutmasaam seçerim 24 saat gecsin felan dio

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Havadan sudan bro

0|1
    0|0
    • Eyvallah havadan sudan derken esnaf sohbeti yapacak deiliz heralde onu biraz açsak

• sevdiğin kişiyse e o kadar da olsun :D

0|1
    0|0
    • Eyvallah dediğin doğruda rahat olan adamlar var onları anlamiyorum ben biraz daha ciddi düşündüğümden olabilirmi

• Amin kız ama harbi şeytan çıkmıştı banada arkadaşları hakkında birşeyler demişti bende gittim soyledim onlarlada aram bozulmasın die sonra kavga felan çıkdı kiz baya rezil olmuştu hocalar bile şaşırmıştı rolunu iyi oynuyodu hakkını vereyim

• en iyisi kardeşim hak edene hakkını vereceksin

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...