Tırnaklarını yiyen kızdan erkekler soğur mu?

İnternetten bir kızla tanıştınız. Kızla sohbet muhabbet ettiniz aylarca ve birbirinizi fotolardan falan gördünüz beğendiniz. Kız güzel yani ama bulultuğunuzda baktınızki kız tırnaklarını yiyormus, tırnakları kısa ve şekilsiz yani. Her şey iyi gitmesine rağmen ve kızı beğenmenize rağmen bu yüzden soğur musunuz?

0|0
814

En İyi Erkek Görüşü

• Düşündüğü şeye bakar mısın 😀 len ondan soğur mu insan Ne kadar da detaycı sınız arkadaş 😄😄

0|0
    0|0
    • Karsı taraf da baya detaycı ondan :D

• Bence tapılmaz ona kafanı takma buluşma olacak ise iradene hakim ol yeme güzel tırnaklarını narin ellerine yazık 😊

• Teşekkürler 😍😍

En İyi Kız Görüşü

• Canim nelere kafa takiyorsun, birak soguyan sogusun, giden gitsin senden önemli mi!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

713
  • Aman Tanrım, kız benim uzun tırnaklarımı da yiyecek. Saçmalama sanki sadistçe kendine işkence ediyormuş gibi konuşuyorsun, çok kötü olmayan bir alışkanlık ve düzeltilebilir bir şey o yüzden takıntı etme o rahatsız oluyorsa yememeye çalış.

0|0
    0|0
  • Ya tek basina tabiki yeterli degil fakat ben kisisel olarak ellere cok dikkat ederim

0|0
    0|0
  • ben erkek olsam soğumazdım erkekler nasıl düişünür bilemem

0|0
    0|0
  • Yo niye soguyum gerekirse yanimda tirnak makasi tasir ben keserim Allah Allah nolcak

0|0
    0|0
  • Ya çok saçma kiz bulmuş da tirnagi şekilsiz diye begenmiycek öyle mi

0|0
    0|0
    • İtici gelebilir

• Yok bee. bu kadar ufak şeylere takilma. o kendine baksin karsindaki kişinin de illa ki bir kusuru vardirr

• ya kişiye göre değişir o kimisi bakmaz bile ona ama bende dikkat ederim tırnak yemesi biraz itici gelir mesela sevmem benim için eksi puandır

0|0
    0|0
  • Tırnagını yiyen basımın etinide yer tehlikeli durum

0|0
    0|0
    • Alakasız oldu :D

• Bende onu anlatmaya calısıyorum tırnak yiyor diye sevdigini terk etmez insan buraksa daha iyi tabi

• biraz soğuma olur yalan değil ama sevdiysem bu huyundan vazgeçirmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • Çözülmeyecek birşey değil ki o neden soğusun

0|0
    0|0
  • O kız sensin demi.

0|0
    0|0
  • Tek sorun tirnak olsun kuzum uzatirsin

0|0
    0|0
  • pisse soğurum nett

0|0
    0|0
    • Pis derken tırnaklarını koparıyo işte

• sadece oysa belki aşılabilir bunu bırakmaya niyeti varsa basiretsiz değilse olabilir

• Ya bunun ıçın sogunurmu sende

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya :)

0|0
    0|0
    • İtici değil mi ya

• Değil tabii herşeyi tamamda bir tırnağına kaldım zaten benim için nefes alsın yeter

• Ne anlatıyon olum sen :)

0|0
    0|0
    • İtici değil mi ya karsı taraf çok detaycı napim :D

• Bilemezsin :F

• Anlıyamazsınız filan 😂

• acı biber sürerim. soğumam..

0|0
    0|0
  • olabilir soğurum

0|0
    0|0