Sınıftaki kızı yaklaşık 1 yıldır seviyorum son dönemlerde onu sevdiğimi anladı lakin yalanlıyorum ne yapmalıyım?

Son dönemlerde onadan uzak durmam gerekti öyle karar verdim ve na soğuk davrandığımı anladığı gibi onu sevdiğimi de anladı sizce ne yapmam gerekir kimseye de derdimi anlatamıyorum yardımcı olursanız sevinirim...

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Ahbe kardesim niye uzak duruyorsun ondan niye yalanliyorsun soyle seni seviyorum. Nolcak sanki

0|0
    0|0
    • Benim gibi daha nice talibi var ayrıca baya iyi de arkadaş sayılırız lakin olmayacağı kanaatinde olduğum için uzak durmaya karar verdim hem söylersem kötü sonuçlar doğurur diye korkuyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Neden uzak duruyorsun ki

0|0
    0|0
    • Yani onunla olmayacağı kanaatine vardım bana bakmaz diye düşündüm ayrıca sınıfta tepki almaktan korktum hem ona açılırsam red cevabı alacağım zaman her şey daha kötü olacaktı o yüzden soğuk davranmam gerekti ama ona kötü davranırken bile üzülüyorum onu gülerken görmek daha güzel.

• Bizim sınıf biraz bu konularda değişik tepkiler verebiliyor açılsam red cevabı alsam arkadaşlığımız tamamen bitecek tamam dese sınıftakiler tepki gösterir ayrıca bana bakar mı bilmem onca talibi varken çok iyi bir kız saf ve güzel ona kötü davranıyorum çünkü bu yolun sonu bana göre çıkmaz sokak bende daha fazla kendimi üzmemek için ondan uzak durmaya gayret ediyorum lakin bu sırada onu sevdiğimi anladı.

• Eğer ki sen olamayacaginizi düşünüyor buna inanmıyorsan kötü davranma ama uzak dur kardes hayırlısı olur inşallah

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
  • Lise?

0|0
    0|0
  • İlerde yaşayamadıkların dert olmasın içine

0|0
    0|0
  • Beli et

0|0
    0|0