Kızın olduğu ortama girememek?

Bir iki konuşmuşluğumuz var, okuldan biri. Adam kantine giriyo mesela bakıyo ben varım çıkıyo. Arkadaşlarıyla konuşuyom, gelmiyo.

bir kere naber yaptım bikaç saniye kitlendi, hafif kızardı, utanır gibi oldu.

Baktığını kanksm söylüyo, arada ben de görüyorum. Bazen gülümser gibi bazen de donuk bakıyo, kitlenmiş gibi.

1. Sizce utangaç mı

2. Erkekler bir kızdan hoşlanıverse hemen kendi yakın arkadaşlarına anlatır mı?

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

• utangaç ve bence anlatmazlar, özellikle utangaç erkeklerin hislerini içine attığını düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • Mantiklı ama ya başedemiyosa akıl danısmaz mı? Bu anlatma mevzusu cok degisken bir konu ya

• belki de anlatmıştır en yakın kankasına

En İyi Erkek Görüşü

• Aklında kalmasından çekiniyor. Derslerine zarar verebilir diye düşünüyor. Tatilde rahat olur...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

36
  • Gerçekten hoşlanıyorsa anlatmaz ama sadece beğendiyse anlatır

1|0
    0|0
    • Kankası var, onunda sevgilisi var ben de tanıyom kızı instadan bana yazmış çocuk. Tanımıyodum kendi benle tanıstı. Anlatmis olabilir mi?

• Muhabbetim olmayan biri benle samimiyet olusturdu üstelik sevgilisi var ve kiz arkadasim. Bizimkinin kankasi olunca anlatti diye düsündüm

• Aynen işte seninki de anlatmış olabilir, kız arkadaşın olduğu için sevgilisinin arkadaşıyla da tanışmak istemiş olabilir ama o yüzden tanışacak olsaydı daha önceden de tanışırdı dimi

• kendine güvenmiyor büyüm ihtimalle, ama hoşlanıyor ve arkadaşına söylemiştir

1|0
    0|0
  • 1 çekiniyordur ters tepki alacagından.
    2 anlatır

1|0
    0|0
    • Ters tepki olayını gectik sanırım öyle biri değilim sadece resmen onların sınıftan biriyim komple kankayım

• hayırlısı olsun o zaman ne diyelim.

• Öz güven yerlerde

1|0
    0|0
    • Nette konuştuğumuz zaman gayet sosyal konuskan diye tahmin ediyodum ama merabayı bile aylar sonra konustu

• Öyle tipler nette kendini rahat hissettiği için neti tercih ederler zaten

• evet..

1|0
    0|0
  • İki soruda evet.

1|0
    0|0
  • genelde anlatırlar

0|0
    0|0
  • Arkadaş magradan mı

0|0