Bana akıl verin arkadaşlar cidden yardım?

arkadaşlar düşünmekten kafayı yiyeceğim.. olay aslında çok uzun da sizlere kısaca nasıl anlatabilirim bilmiyorum..
2 yıla yakındır tanıdığım bir kız vardı ozamanlarda sevgilisi olduğu için açılmamıştım duygularımı bastırmıştım.. çok sonradan bu kız o sevgilisiyle ayrıldı ve ben doğru zamanı beklerken açılmak için.. kız takıldığı oyunda sevmediği biriyle sevgili olduğunu falan dedi.. bende kızdım falan ve verdiğim tepkiler sonucu kıza ogün bende açıldım... kız şok oldu falan derken sonrasında bana sen eskini unuttunmu gerçekten... neden şimdi açıldın bana... yaa önceden açılsaydın ya da az daha bekleseydin.. beni kendine inandır ozaman.. vsvs diye laflar edip durdu.. ama diğer tarafdan da hala o saçma ilişkisini de sürdürüyor.. benimle de ilgileniyor hani..
ve dipnot kız hayatında biri olduğu zaman kendisini seven biri olursa onunla muhabbetini kesen biri ama benimle kesmedi bir.. fakat canımı da acıtıyor onun o ilişkisi...
bu kız neden böyle davranıyor.. neden o ilişkisinide sürdürüyor ya da ben bu kızı nasıl kendime bağlarım..

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Sevmediği biriyle sevgili demişsin. Senin onu sevdiğini biliyor. Bir yandan sana inanmak istiyordur. Eğer sana tam anlamıyla inanırsa ilişkisini bitirebilir. Benim tahminim.

0|1
    0|0
    • aynen öyle kıza açıkcada dedim seviyormusun onu diye hayır dedi..
      sevdiğimi ve herşeyi yapacağımı da biliyor ama o saçma ilişkisi bazı yerlerde elimi kolumu bağlıyor

• tamam dediğiniz gibi yapıcağım teşekkürler

• Rica ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• O kız bence biraz salaakk ona yolu verebilirsin ya yaptığının çok saçma olduğunu söyle ve senden bir halt olmaz de yol ver bence

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Senin hislerinden emin olmayabilir. Sana tam inanmıyor herhalde.
    şu an hayatında olan insan da ona iyi geliyor demek ki o yüzden bırakmıyor.
    Bence ondan ciddi anlamda etkilendiğini söyledikten sonra geri çekil. Ona o karar verme zorunluluğunu vermezsen bu sürünceme sürer durur. Asıl sen çekildikten sonra gerçek duyguları ortaya çıkar :)

0|1
    0|0
  • bence kız naptigini bilmiyo o olmazsa sen olursun gibi seni elinde tutuyo salla bence

0|1
    0|0
  • Sürekli konuş kızla bağı koparma. Yaşlarınız kaç?

0|1
    0|0
    • her daim konuşuyorum hani hep konuşuyorum güldürüyorum vs ama o saçma ilişkisi yüzünden kız bazen dengesizleşiyor.. ikimizde 26 yaşındayız

Benzer Benceler

Yükleniyor...