Henüz yeni tanışılıyorsa kadın erkeğe neler sormalı?

Neler konuşulabilinir? Sanaldan aşk yaşanır mı bir ilişki yürür mü?

0|0
312

En İyi Kız Görüşü

• sanalda aşk yasanır ama gercek hayattakınden daha zordur guven duygusu.. ama ben erkek olsaydım ne yapar ne eder %100 guvenmesı ıcın elımden gelenı yapardım.. gerekırse tum hesaplarımın sıfresın verırdım.. baktım hala guvenmıyor.. avea musterı hızmetlerı sıfreı verırdım.. gırsın kımlle konusmusum kımle mesajlasmısım gorsun :))) aılemle tanıstırırdım.. kardesımın nosunu verırdım.. annemın nosunu.. konussun da ıcı raha etsın.. ben erkek olsam heytt be mukemmel olurmuşum :))

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

212
  • Maasini ve eski sevgililerini sorMAMAli!!! Buraya dikkat lutfen.

1|0
    0|0
    • Niye

• Hımmm tamamdır

• Evlenirkende maas sorma denir. bnde acaib merak dderm hep maasini sormak istemisimdir. Bn erkek olsaydm kiz bana sorsa massimi bn normal karsilar. erkeklern bu komlekssi ne y?

• bireysel sorular ön plana çıkmalı ortak yönler keşfedilmeli daha sonra aile arkadaş çevresi sosyal siyasi bakışları sorgulanmalı..

1|0
    0|0
    • Bana ne diyasi gorusunden sen neticeyr bak haticeye degil laf dônup dolanip maasa grlmiycekmi bnde bunu anlamiorum iste. maas dedinmi butun buyu bozulcak erkek icn erkege bajarsan hic sorma ister. bnde alilemi sorulmasindan hoslanmam misal kardeslerin evlendimi diye sorulmasi bni iftriit eder

• sanaldan aşk yürümez. görücen canlı canlı gezcen birlikte bir şeyler yapıcaksın ki bunları konuşasın yoksa ortak yön bulmakta zorlanırsın

1|0
    0|0
  • normal muhabbet işte. soru sor cevap ver çok mekanik.

1|0
    0|0
  • Buluşmadan aşk maşk olmaz. Önce tanıyın birbirinizi bir

1|0
    0|0
  • Sanalda aşk olmaz, buluşmayı teklif et.. Birbirinizi tanırsanız, konular kendiliğinden açılacaktır.

0|0
    0|0
  • doğal akişinda olaylar yasandıkca sorulur, kasmamak gerek.

0|0
    0|0
  • Onu amacı sadece cinsellikmi onu öğren

1|0
    0|0
  • Sanal aşk saçmalıktır. Sonuçta; et ete deymeli :D

1|0
    0|0
  • Sanaldan sanal sevgili yaparsin. Gerçeğe donmez.

1|0
    0|0
  • yürür

1|0
    0|0
  • yaşanır severek isterseniz

0|0
    0|0
  • Sanaldan aşk sanal olur 😆

0|0
    0|0
  • Maasini sor 😁