Askimi itiraf etmek istiyorum, onerileriniz?

Onu kaybetmek istemiyorum. ona onu ne kdr sevdigimi, her zmn yaninda olmak istedigimi tum ictenligimle soylmk istiyorum.

Hangi cumleleri kullanmam gerekir, kendimi dogru ifade etmm icin? Hangi cumleleri duymak istersiniz bir erkek olrk? Ne sizin gururunuzu Oksar?

Ask itirafiniz nasil oldu? Onerileriniz.
( turkcemden dolayi onceden ozur dilerim)

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Düşündüğün her zaman sana çok zor birşeymiş gibi gelecek. O an git ve içinden geçenleri söyle ona, düşündükçe içinde büyütüp ona söyleyemeceksin.

Mesela ben 1 ay önce söyledim karşılıksızmış ama pişmanda değilim bidaha olsa gene söylerim ilerde keşke dememek için... git ve söyle belki oda seni seviyordur adım atmanı bekliyordur diye düşünerek kendini cesaretlendirebilirsin.

1|0
    0|0
    • bir erkek hic kadindan adim bekler mi ki

• İşte bak senin söyleyememe sorunun bu bence söyleme biçimi vs. falan hepsi seni durdurur kafanda sürekli soru işaretleri çıkarır yapman gereken tek şey doğaçlama onun karşısına çıkıp diyeceğin sadece tek bir cümle var seni seviyorum. Zaten oda cevabını verir. Olumlu verirse İnşallah çok mutlu olursun. Olumsuz verirsede ne olur biliyormusun gerçekçi olayım biraz üzülürsün sonra alışırsın ama hiç konuşmazsanda ne olur biliyormusun o seninle birlikte asla olamaz ve sürekli acı çekersin. Yani kısaca demek istediğim sen nasıl söylerim vs. diye düşünme çünkü ona söylerken hiçbirini uygulayamacaksın heyecandan, kendimden biliyorum. Git yanına ben sana birşey söylemek istiyorum de ve seni seviyorum de oda cevabını verir.

• :(( benim onu inandrmm gerek. Duygularimi anlmasi gerek...
      Dogru konusma yapmlym mutlka

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • direkt söyle, basit cümle kaliteli kurgulanmış cümle önemli değil erkek için

0|0
    0|0
    • Tecrubem null... Hic yapmdm. Ne diycyimi nasil dmli oldugumu bilmyrm. Dsnuyrm Ki soyleyish sekli her zmn onmlidir. bir erkek olrk ne duymk istrdin mesela

• bence itiraf et bende gerçekten sevdiğim birisi vardı açılamadığım için çok pişmanım git konuş

0|0
    0|0
    • Nasil soyleyeyim peki?
      Aslinda bir hafta oncesinde ogle bir enerji gelmsdiki resmen soylyckdm ama evinde bulmdm... Onunla ilgili bir deftere tum dusinclrimi yazyrm.7ay oncesinden bu gne kdr... Sadece defteri ona vrmk istmsdm... Her Sey acik acik yazili die...

• e ver veya kapısına bırak defteri

• ilk cümleni kur gerisi boş.

0|0
    0|0
  • Et gitsin

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...