BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Biriyle nasıl sevgili oldunuz?

Okul hayatı dışında olanlar cevaplasın? Hadi görelim cevaplar?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• En yakın arkadaşım sergen tanıştırdı beni görmüş daha önce o malum kişi 1 sene takip etmiş sonra sergene söylemiş öyle 😀

0|1
    0|0
    • Hımm..

• Günlük hayatta ciddi birisiyimdir pek yaklaşamazlar bana ters tepki veririm diye bide sevgilim var mı diye bakmış işte

• Anladım

En İyi Erkek Görüşü

• Şans eseri.

0|0
    0|0
    • İşte onu anlatsan soruma cevap olsa

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • BIR gün kuzenle sevgilisi buluşcklardi akşam bn tek başına gtmesine izin vermedim çocuğu tanyruz ama ne olur ne olmaz parmagmda da arkdsin abisinin yüzüğü var yani arkdsm abisinden habersiz almis bnmde hoşuma gitti arkdsdan aldım arkdsm yüzüge ii bak başına bir iş gelmesin abim beni döver dedi tm dedim neyse gelelim kuzene gttm bn bunun yanında sevgilisi de arkdsini getirmiş çocukların hepsini tanyz aynı memleketliyiz neyse yuzuk oglanlatin hoşuna gitti kuzenin sevgilisi istedi verdim sonra taktı çıkardi yanında getirdiği arkdsi istedi ona verdi bende seslenemedim sonra oglanin parmagndan çıkmadı yüzük bn yusuf yusuf emanet sonuçta çocuk ugarsyr cikmyr neyse parmağını uzattu asıl dedi bn asilirken beni kendine çekti orada üstüne az kaldı dusecektm ora göz göze geldik öylece oldu

0|1
    0|0
  • LoL'de supportum olması ile başlamıştı her şey

0|0
    0|0
  • faceden dostum

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...