Bir kizin benden hoslandigini anlamak icin onun ses tonu ve bana olan bakislarindan anlarabilrimiyim?

bir kiz varda esmer guzeli. kasiyer bana boyle cok tatli bir ses tonuyla konusuyor bakiyor gulumsuyor sizce benden hoslaniyor mu
Biseyler aldigimda baska bisey istermisin diyor (tatli bir ses tonuyla) tel nosu istesem verir mi

0|1
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Kiz kasiyer tabi guzel konusacak.. Sende devamli musterisiysen tanidigi icin gulumsuodur.. Ama hoslandiysan istese numarasini bir sekilde

1|0
    0|0
    • Hayir oyle değil yani (oranin devamli musteriside deilm ayda bir giderim) ama bakislari boyle bakip gulumsuyor ve baska bieey istermosin dedigonde sanki

• Kizdan uzunum peltek konusmam var o esmer ben beyaz tenli kiz dudakloyim (arkdas ortmaninda da bahsedildi kiz giib kirmizi dudaklarim var ) egoist deilm sadece kendimdem bahsettim yani bu ozellikleromo begenmismidir

• Canim bu kisiye gore degisir biri cok begenir biri begenmez.. Hali ve tavri da onemli erkekte bence..

• şansını dene bence ne kaybedersin ;)

0|0
    0|0
    • Dun tatli almaya gittim cok tatli hareketler yapti
      Tatli alcaktim camin onunde portakal kasalari koymuslar tatlilar gozukmiyor boyle cok tatli bir ses tonuyla gel burdan bak dedi

• Zordur, tecrübe ister.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...