Reddedilmek müthiş bişey?

Mesela hiç umurumda olmayan biri tarafından reddelince onu alıp hayatımın merkezine koyuyorum. Sorunlu muyum ben?

0|1
95

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, ego işin içine giriyor :)
    Aslında orada kişi çok önemli değil, a kişisi değil b kişisi olsa da durum aynı olacaktır çünkü sen o kişinin peşinden değil,'beni nasıl reddeder' in peşinden gidedeksindir.
    Bundan kurtulursun kabullenerek. Herkes senden etkilenmek zorunda değil, herkesin reddetme hakkı var. Bunu kabullen.
    Yoksa durduk yere etkilenmeyeceğin birine takıntılı bir his besleyip sevdiğini zannedersin.

1|1
    0|0
    • Alkışlar ablamıza 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

85
  • bence onu hayatınızın merkezi yapmıyorsnuz sadece takıntı haline getirip kendinize yediremiyorsunuz reddilmenin vermiş olduğu bir duyguyla. aynı durum bendede mevcut zaten :D bende bu durumu anlamış değilim.

0|1
    0|0
  • Gurur yapıyorsundur. Normal birşey değil. Bazı şeyleri oluruna bırakmayı dene. Bitmesi belki sana daha iyi olur diye düşün. Boşvermeyi öğren.

0|1
    0|0
  • Sorun sende değil karşındakinde. Umrunda bile olmayan biri tarafından teklif alıyorsa kabul edip merakını gidermeli bence.

0|0
    0|0
  • Yok canım est. 😅😅

2|1
    0|0
    • Korkma vur yüzüme sorunlu muyum :D :D

• reddedilmek muthiş değil ama alışıyosun zamanla :)
    sende alıskanlık yapmıs sanırım

0|0
    0|0
  • Manyaksin bence

0|1
    0|0
    • teşekkür. teşekkür. Tşşşkkk.

• Umrunda olmayan birine neden açılıyosun ki?

0|1
    0|0
  • Hayır değilsin

0|1
    0|0
  • Sorunlusun

0|1
    0|0
  • Yoo sadece takıntı yapmışsin

0|0
    0|0
  • Gurur

0|1
    0|0
  • Kacan kovalanir misali, kacinca kovalamak geliyor icinden😂

0|1
    0|0
  • Değişik bir kardeşimize benziyosun. Ben hiç reddedilmedim çünkü teklif etmedim.

0|2
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...